Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Любими цитати от книги

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Oblivious Dream
Администратор
Oblivious Dream


Брой мнения : 604
Зодия : Водолей Местожителство : София, България

Герой
Име: Айс Евърмонт
Раса: Демон - сукубa
Любими цитати от книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Любими цитати от книги   Любими цитати от книги - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 1:08 pm#1

First topic message reminder :

Любими цитати от книги - Page 2 Quotes

Тук можете да пускате всички свои любими цитати от книги, както и такива, които са ви направили впечатление, а дори и такива, които са ви накарали да се просълзите от смях. Вие избирате какво да пуснете тук.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Брой мнения : 476
Зодия : Близнаци Местожителство : Сеул, Южна Корея
Любими цитати от книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги   Любими цитати от книги - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 14, 2014 3:57 pm#26

- Елизабет, позволи ми да ти представя брат ми Робърт - младеж, известен с липсата си на такт и със способността си да се появява, когато не трябва. Робърт, това е госпожица Елизабет Матюс... моята годеница.
- Приятно ми е да се за... - Думите му увиснаха недовършени. Веждите му подскочиха нагоре. - Годеница ли каза? За която си сгоден? За която ще се ожениш?
Кипящият гняв в гърдите на Остин временно стихна при вида на слисаната физиономия на брат си.
- Твоите езикови способности и логически заключения винаги са били източник на гордост за семейството ни, Робърт.
Младежът прекоси безмълвно стаята и като истински рицар коленичи пред Елизабет. Притисна ръка към сърцето си и заяви:
- Скъпа моя лейди, за мен е истинска чест да се запозная с вас. Завинаги можете да разчитате на благодарността ми, че измъкнахте брат ми от пазара на желани женихи. Сега може би един беден, нещастен, останал без титла несретник, а именно - моя милост, ще има възможността да бъде забелязан от някоя красавица. Дали нямате някоя сродница, която да прилича на вас? Някоя сестра? Или леля? Или дори баба?

"Дар от съдбата" - Джаки д'Алесандро <3
Върнете се в началото Go down
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Брой мнения : 476
Зодия : Близнаци Местожителство : Сеул, Южна Корея
Любими цитати от книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги   Любими цитати от книги - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 14, 2014 4:26 pm#27

Ви хлопна вратата, а Асейл посегна към вътрешния си джоб... и мигом към главата му бяха насочени четири дула. Той замръзна на място, а погледът му се прехвърляше от пистолет на пистолет.
- Канех се да извадя пура.
- На твое място бих го сторил бавно - промърмори Рот. - Момчетата ми няма да възразят да те покосят на място.
- Добре, че не се намираме в дневната ми. Обожавам килима там. - Той хвърли поглед към Ви. - Сигурни ли сте, че искате да останем тук, в антрето?
- Да, загубеняко, сигурни сме - изсумтя Ви.
- Фобия от прозорци ли имате?
- Канеше се да запалиш пура - отбеляза Рот. - Или чакаш да ти поднесем огънче? Какво ще кажеш да приключим с това и после да обсъждаме къщата ти, която зее отвсякъде.
- Харесвам гледката.
- А какво ще кажеш за гледката как стоя на гроба ти - подметна Ви и кимна към ръката на мъжа, която все още беше под
сакото му.

Виии<3<3<3<3<3
Преродена любов - Дж Р Уорд <3
Върнете се в началото Go down
dindiiv
Новак
dindiiv


Брой мнения : 7
Зодия : Телец
Любими цитати от книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги   Любими цитати от книги - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 11, 2014 12:29 pm#28

— Загубил е известно количество кръв, но не е сериозно. Ще е дяволски сърдит, но ще живее.
Ема се усмихна развълнувано, докато се навеждаше напред, за да положи нежна целувка върху устните на Алекс. Докато се отдръпваше обаче, здравата му ръка се стрелна напред и стисна брадичката й като менгеме. Шокирана Ема отвори очи и се взря в дълбокия му изумруден поглед, който внезапно бе станал забележително ясен и непомрачен от болка.
— Ще те… заключа.
— О, Дънфорд! — извика Ема щастливо. — Той наистина ще се оправи!

Big Smile
Върнете се в началото Go down
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Любими цитати от книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги   Любими цитати от книги - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 02, 2014 8:14 pm#29

И така лъвът се влюби в агнето.... Какво глупаво агне... Какъв извратен, мазохистичен лъв.
ЗДРАЧ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Любими цитати от книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги   Любими цитати от книги - Page 2 Icon_minitime#30

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Любими цитати от песни
» Желани книги
» 5 любими песни
» Любими реплики?
» Любими актьори, играли вампири..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Дискусии-