Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Scooby-Doo in Where's My Mummy? / Скуби-Ду в „Къде ми е мумията?“ (2005)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
gold_baby
Последовател
gold_baby


Брой мнения : 1104
Зодия : Водолей Местожителство : София
Scooby-Doo in Where's My Mummy? / Скуби-Ду в „Къде ми е мумията?“ (2005) Empty
ПисанеЗаглавие: Scooby-Doo in Where's My Mummy? / Скуби-Ду в „Къде ми е мумията?“ (2005)   Scooby-Doo in Where's My Mummy? / Скуби-Ду в „Къде ми е мумията?“ (2005) Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 9:43 pm#1

Скуби-Ду в „Къде ми е мумията?“
Scooby-Doo in Where's My Mummy? / Скуби-Ду в „Къде ми е мумията?“ (2005) 4105589E

Режисьор : Joe Sichta

В ролите : Frank Welker, Casey Kasem, Mindy Cohn, Grey DeLisle, Christine Baranski, Ajay Naidu, Ron Perlman, Jeremy Piven, Wynton Marsalis, Oded Fehr

Резюме : Археоложката и супер-ченге Велма пристига в Египет за церемонията по откриването на на реставрирания Сфинкс - мистериозното митично същество с глава на човек и тяло на лъв - само за да открие скрита гробница, принадлежала на самата Клеопатра! Но внимавайте за древното проклятие на фараона: "Нил ще пресъхне, пустинята ще се надигне, и този, който се осмели да влезе, ще се превърне в камък!". Разбира се, това няма да спре Скуби-Ду и екипа на "Мистерия" ООД да влязат и да открият нещо, дори още мумифициращо... прокълната армия от живи мъртъвци! Настанете се удобно и се насладете на най-поразително пълнометражно приключение на Скуби-Ду досега!

Изтегли с бг аудио
Върнете се в началото Go down
http://vampires-magic.bulgarianforum.net
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Aloha, Scooby-Doo! / Алоха, Скуби-Ду! (2005)
» Игра на тронове: Къде оставихме героите в сезон 3?
» Saw II/Убийствен пъзел 2 (2005)
» Munich/Мюнхен (2005)
» Capote/Капоти (2005)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Филми :: Анимация-