Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.

ИндексPortalРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share | .

Кой филм не бихте гледали за нищо на света?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Winter Love
Модератор

Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
ПисанеЗаглавие: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Сря Яну 18, 2012 9:34 am#1

Аз лично никога не бих гледала "То", дори и да ми плащат... Вие?
Върнете се в началото Go down
Beta
Посетител

Брой мнения : 121
Зодия : Козирог Местожителство : Някъде из облаците!
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пет Яну 27, 2012 3:35 pm#2

"Хълмовете имат очи".За този филм още не съм събрала кураж и не знам дали ще мога.
Sweet Nightmare
Администратор

Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Нед Яну 29, 2012 2:45 pm#3

Аз също и също така "Челюсти" и "Змии в самолета"
http://www.teenobsession.net
Winter Love
Модератор

Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пон Яну 30, 2012 9:53 am#4

Лили, "Челюсти" е готин филм!
Sweet Nightmare
Администратор

Герой
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пон Яну 30, 2012 9:55 am#5

А не се и съмнявам, но предпочитам да не го гледам :д
Winter Love
Модератор

Герой
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пон Яну 30, 2012 9:57 am#6

Към моя списък добавям - "Мастилено сърце" и "Гордост и предрасъдъци"
Sweet Nightmare
Администратор

Герой
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пон Яну 30, 2012 10:00 am#7

Че защо "Гордост и предразсъдъци", филма е страхотен, е не колкото книгата, но все пак
Winter Love
Модератор

Герой
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пон Яну 30, 2012 11:39 am#8

Ако нон - стоп ти опяват, че е страхотен, както и книгата, как ще искаш да го гледаш?
green_girl_
Посетител

Брой мнения : 81
Зодия : Скорпион Местожителство : София
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Сря Фев 01, 2012 7:45 am#9

""Нещото" - за нищо на света....
megisil
Новак

Брой мнения : 45
Зодия : Дева
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пет Мар 16, 2012 4:46 pm#10

Кубат
Bubole4eKle4e
Best of the Best

Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Сря Апр 11, 2012 8:50 pm#11

Sweet Nightmare написа:
Аз също и също така "Челюсти" и "Змии в самолета"

''Змии в самолета'' изобщо не е страшен. Аз имам панически страх от змии и бях много скептична относно този филм. Даваха по БТВ преди няколко месеца. Хубав филм, макар че трябваше да направят змиите малко по-реални, а не ''компютърни''.
А относно кой филм не бих гледала никога - ''Предизвестена смърт'' и ''Огледала''. Бих казала, че никога не бих се навила да гледам ужаси, тъй като изобщо не съм им фенка.
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
vampire_nights
Посетител

Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пет Апр 13, 2012 3:34 pm#12

"Аз съм легенда" - веднъж се излъгах да го гледам, не смятам да повтарям тая грешка; зомбитата ги бяха направили толкова реалистични и ужасяващо въздействащи, че после доста време сънувах кошмари. Ужасяващо въздействащ филм - тръпки да те побият.
Christina.
Любител

Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пон Юни 25, 2012 9:14 am#13

"Хотелът на ужасите"
JoInT{}MaNia4ka
Редовен

Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Пон Окт 15, 2012 11:31 pm#14

Нима има значение кой е филма?! След като не искаш да го гледаш - просто не го правиш, даже не е нужно да помниш името му.
SunshineRainbow
Best of the Best

Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   Чет Окт 18, 2012 10:38 pm#15

Ооо, някакъв мега зъл, гаден и проклет филм трябва да е, за да не искам да го гледам. Ами да речем, не бих гледала отново "Мъртвешка тишина", защото вече знам сюжета и няма да ми е интересно.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кой филм не бихте гледали за нищо на света?   #16

Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1