Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Любима книга?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 7:50 pm#1

Любима книга? Heart+Book

Коя е любимата ви книга, на кой автор е и с какво ви впечатли?


Последната промяна е направена от Lily на Пон Дек 27, 2010 5:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
vile70o0o0_13
Модератор
vile70o0o0_13


Брой мнения : 657
Зодия : Дева
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 5:43 pm#2

Рилквите на смъртните. Обичам мистерията, любовта, драмата, всичко ме впечатлява.
Върнете се в началото Go down
DannyRei
Победител
DannyRei


Брой мнения : 64
Зодия : Телец
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 1:00 pm#3

Обичам всички книги от братството на черния кинжал ....
Върнете се в началото Go down
Thэ Dark Girl
Посетител
Thэ Dark Girl


Брой мнения : 68
Зодия : Близнаци Местожителство : В сенките
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 4:42 pm#4

Обожавам Братството на черния кинжал и Академия за вампири. Тези книжки са едни от любимите ми.
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 6:06 pm#5

Реликвите на смъртните, Академия за вампири, Ш-ш-шт! И още много
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
????
avatar


Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 6:45 pm#6

Братсвото, Академията, и още много
Върнете се в началото Go down
нел-j
Посетител
нел-j


Брой мнения : 135
Зодия : Везни
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 12:13 pm#7

Дюн, тя е уникална!
Върнете се в началото Go down
????
avatar


Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 4:38 pm#8

Братството на черния кинжал
Върнете се в началото Go down
????
avatar


Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 7:24 pm#9

Мрачните ловци. Спираща духа поредица, която те държи на нокти до последната страница.
Върнете се в началото Go down
tamara8710
Творец
tamara8710


Брой мнения : 529
Зодия : Скорпион Местожителство : Pernik
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:39 am#10

Ангел с часовников механизъм
Върнете се в началото Go down
Oblivious Dream
Администратор
Oblivious Dream


Брой мнения : 604
Зодия : Водолей Местожителство : София, България

Герой
Име: Айс Евърмонт
Раса: Демон - сукубa
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 11:50 am#11

Поредицата "Игрите на глада". Завладяваща и спираща дъха антиутопия, която те кара да прелистваш страниците една след друга, чудейки се какво ще се случи. Книгата ме накара да се замисля, да обмисля проблемите, които поставя авторката, а също така и до каква степен самите ние не сме такива.
Книгите си заслужават.
Върнете се в началото Go down
vishous_
HBIC
vishous_


Брой мнения : 290
Зодия : Стрелец
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 10:05 am#12

Братството на чения кинжал - пробудена любов
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 9:08 pm#13

"Благослови детето" на Кати Каш Спелман- невероятна книга, никоя друга не ми е харесвала така. Така и не открих друга книга на същата авторка. Дори и Гугъл не ми помогна. Любима книга? 3563032019
Върнете се в началото Go down
gold_baby
Последовател
gold_baby


Брой мнения : 1104
Зодия : Водолей Местожителство : София
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:31 pm#14

DannyRei написа:
Обичам всички книги от братството на черния кинжал ....

И аз съм за тях :letter: :letter:
Върнете се в началото Go down
http://vampires-magic.bulgarianforum.net
hope123
Новак
hope123


Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 9:47 pm#15

Всички от брадството и Мрачните ловци
Върнете се в началото Go down
pavleto88
Новак
pavleto88


Брой мнения : 42
Зодия : Телец
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 12:14 pm#16

Реликвите на смъртните, Братството на Черния кинжал, Анита Блейк, Хари Потър и Стефани Плъм.
Върнете се в началото Go down
Nicole
Best of the Best
Nicole


Брой мнения : 751
Зодия : Телец Местожителство : London

Герой
Име: Бек Морган
Раса: Човек
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 3:47 pm#17

Най-любимата ми поредица завинаги ще си остане "Игрите на глада", няма такива книги..Иначе харесвам и още много, но тази е на челна позиция.
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeПет Дек 16, 2011 9:49 am#18

Хари Потър, Игрите на глада, Анита Блейк, Академия за вампири, Лексиконът на Демона. Тези са ми в топ 5! :love 4:
Върнете се в началото Go down
vampire_nights
Посетител
vampire_nights


Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:52 pm#19

"Властелинът на пръстените" за мен е най-доброто, което съм чела. Най-реално звучащото фентъзи, а и самата книга е пропита с толкова много мъдрост и истини за живота; а и Толкин разказва историята по един невероятно красив и като че ли омагьосващ начин. Просто невероятна книга!


Последната промяна е направена от vampire_nights на Чет Апр 26, 2012 6:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ellie.
Best of the Best
Ellie.


Брой мнения : 953
Зодия : Лъв Местожителство : София
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:41 pm#20

Ами може да се каже Великолепна на Джулия Куин; Свещена любов,Тъмна любов и Вечна любов от Братството и Среднощен ловец (двете излезли досега книги в България)
Върнете се в началото Go down
Vivian
Модератор
Vivian


Брой мнения : 351
Зодия : Дева Местожителство : Hell
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Дек 25, 2011 9:23 pm#21

Гаден въпрос. Като цяло обичам всички книги, но тези на Кениън, на Алиса дей и Мери Джо Пътни, Джули Гарууд, Касандра Клеър, Джанин Фрост и Уорд цепят най-силно.
Върнете се в началото Go down
Nicole
Best of the Best
Nicole


Брой мнения : 751
Зодия : Телец Местожителство : London

Герой
Име: Бек Морган
Раса: Човек
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Дек 25, 2011 9:57 pm#22

Най-любимата ми книга винаги ще си остане Игрите на Глада.Просто няма друга като нея, всичко в нея е уникално.
Върнете се в началото Go down
al1ce
Фен
al1ce


Брой мнения : 2073
Зодия : Дева
Герой
Име: Рейвън Хейли
Раса: вампир
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeНед Яну 01, 2012 5:55 pm#23

Сейлъмс Лот ,Стивън Кинг
Уникална книга , колкото и да я чета няма да ми омръзне heart
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 10:23 am#24

Това е първата книга на Стивън Кинг, която си купих. Великолепна е! А моята все още си остава "Властелинът на пръстените".
Върнете се в началото Go down
immortal_kiss1991
Редовен
immortal_kiss1991


Брой мнения : 397
Зодия : Лъв Местожителство : Копривщица
Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 9:50 am#25

Академия за вампири, Братството на черния кинжал, Игрите на глада, Тръпка, Мрачните ловци
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Любима книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? Icon_minitime#26

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Любима книга от поредицата..../ Здрач /
» Любима книга от поредицата? / Академия за вампири /
» Коя книга четете в момента?
» Любима вампирска поредица...
» Воините на Посейдон - Алиса Дей (книга 1.5)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Дискусии-