Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Песента, която ви въздейства най-силно, е?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Vivian
Модератор
Vivian


Брой мнения : 351
Зодия : Дева Местожителство : Hell
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 9:17 am#1

Има ли такава песен, която да ви натъжава или развеселява? Коя?

Мен лично на Nickelback Lullaby ме докарва всеки път до сълзи. Това е единствената песен напоследък, в която можеш да доловиш някакъв истински смисъл и в текста, и в клипа. До сега Far Away ми се струваше най-добрата им песен, но мнението ми корено се промени.
Върнете се в началото Go down
vampire_nights
Посетител
vampire_nights


Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 11:26 am#2

Адски много песни ми въздействат по адски много начини - зависи от настроението ми.
Върнете се в началото Go down
janeta7
Новак
janeta7


Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 6:16 pm#3

David Bisbal - Esta Ausencia.
Върнете се в началото Go down
swetim
Любител
swetim


Брой мнения : 885
Зодия : Везни Местожителство : София
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeВто Май 01, 2012 12:04 pm#4

Песните на Линкин Парк ми въздействат, както и много други .
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeВто Май 01, 2012 12:07 pm#5

Най-много ми въздействат песните на Evanescense, Linkin Park и много други.
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 1:55 pm#6

I Hate Everything About You и Pain на Three Days Grace просто винаги успяват да ме разчувстват...
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeПон Окт 15, 2012 9:36 pm#7

Joi - Lick


Тая песен ме кара да искам да правя луд стриптийз и луд секс....
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeСря Окт 17, 2012 6:48 am#8

От много време насам песента, която ми въздейства най-много е He is We - I wouldn't mind. Толкова нежна, бавна и успокояваща песен - наистина много я харесвам.
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeСря Окт 17, 2012 9:06 pm#9

Cross my heart and hope to die, Hurricane, Tears don't fall, While your lips are still red, All that I am living for...
Върнете се в началото Go down
Riddle
Посетител
Riddle


Брой мнения : 91
Зодия : Стрелец Местожителство : Пловдив
Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 10:27 am#10

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Песента, която ви въздейства най-силно, е? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента, която ви въздейства най-силно, е?   Песента, която ви въздейства най-силно, е? Icon_minitime#12

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Познай песента
» Оцени песента
» Песента, която никога няма да ви омръзне да слушате

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на музиката :: Дискусии-