Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Коя книга четете в момента?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 7:57 pm#1

First topic message reminder :



Коя книга четете в момента?


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Съб Сеп 22, 2012 3:30 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net

АвторСъобщение
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeВто Май 29, 2012 12:36 pm#301

Да! Искам да спра да чета, но не мога да се откъсна!
Върнете се в началото Go down
????
avatar


Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeВто Май 29, 2012 3:02 pm#302

Книгата е много интересна в момента чета третата книга. Страхотна е.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeСря Май 30, 2012 7:35 pm#303

"Сибирочка" на Лидия Чарская, почти я дочитам и утре вече смятам да почивам от четенето, разбира се, ако не се заплесна по някоя книга. Коя книга четете в момента? - Page 13 177734748
Върнете се в началото Go down
????
avatar


Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeЧет Май 31, 2012 6:48 am#304

This World or the Next на Lukas Holmes. :8:

Спечелих я от един конкурс и сега я чета. Доста е интересна.
Върнете се в началото Go down
born of darkness
Посетител
born of darkness


Брой мнения : 90
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 5:35 am#305

Малори книга 10 от Джоана Линдзи Smile Оказа се по-интересна отколкото очаквах.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 2:30 pm#306

Стивън Кинг "Бурятя на века" - за появата на абсолютното Зло на малък остров по време на опустошителна буря. Гледала съм филма и ми беше интересен, затова започнах и книгата. Коя книга четете в момента? - Page 13 1683522213
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 1:20 pm#307

Заветът Мефисто - Тринити Фейгън.

Книгата е хубава, остават ми стотина страници! sun Определено е идейна. Има някои неща, които не ми допадат на сто процента, но не са избождащи очите или нещо... И са дребни детайли. Окончателно мнение ще имам, когато стигна до края, но е добра! Знам, че ще чета и следващата, когато тя излезе.
Върнете се в началото Go down
sladi4koo
Best of the Best
sladi4koo


Брой мнения : 252
Местожителство : Мръсна София
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 2:30 pm#308

Златния компас-Пулман happy
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeВто Юни 05, 2012 12:53 pm#309

Бялата врана - Маркъс Седжуик

Книгата е доста интересна, почти я преполових, а я почнах преди има няма два часа...
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeСря Юни 06, 2012 2:11 pm#310

"Замък" на Олга Панова - мистична любовна приказка. Коя книга четете в момента? - Page 13 2242225100
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeСря Юни 06, 2012 6:00 pm#311

Once upon a bite. Преполових книжката и ми се струва сравнително интересна.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeЧет Юни 07, 2012 6:46 pm#312

"Избрах теб" на Сюзан Елизабет Филипс,много лека и приятна книжка,започва обещаващо,надявам се и така да продължи.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПет Юни 08, 2012 6:52 am#313

Стив Олтън - Steve Alten - "Завещанието на маите" - трилогия - книгата е интересна, много е написано за различните древни места и за
съоръженията за които даже в наше време не знаем как, кой и за какво е
построил. Приведени са и много научни доказателства, но те правят книгите още по-интересни, а не досаждат. Коя книга четете в момента? - Page 13 3494843246
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 6:06 pm#314

Аз днес почнах осмата книга на ''Дневниците на вампира''. (голям съм маниак, нали Коя книга четете в момента? - Page 13 242885013)
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 7:37 pm#315

"Реката на тайните" на Джак Дю Брул - легендарно съкровище, китайски заговор и естествено герой, който спасява света. Коя книга четете в момента? - Page 13 1032527551 Преглеждам и една руска книга "Наследница на дракони" - Надежда Кузмина. Коя книга четете в момента? - Page 13 5227024
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 6:29 am#316

"Монета за лодкаря" на Ана Толия
Върнете се в началото Go down
Nina1968
Посетител
Nina1968


Брой мнения : 51
Зодия : Везни
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 6:36 am#317

Оковавания нарцис
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПон Юни 18, 2012 9:26 am#318

"Фантоми" на Дийн Кунц - не мислех, че все още се плаша от страхотиите на автора, но се оказа, че не е така. Коя книга четете в момента? - Page 13 422273252 И " Вуду" на същия автор - първата ми хареса повече. Малко е да се каже, потресе ме, "Копието на съдбата" на Олга Тарасевич.


Днес започнах двата тома "Трилър" - кратки разкази от различни автори, под
редакцията на Джеймс Патерсън. Повечето съм чела от други източници, но
все пак има и нови. Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_geek

Абе, само аз ли чета? Може би сте заети с подготовка за изпити?
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeЧет Юни 21, 2012 3:29 pm#319

Не, Ellenadary, не само ти. Аз също чета, но напоследък имах изпити и учих повечко, та се бавя с прочитането на книгите, иначе чета много по-бързо. Вчера завърших осмата книга на Дневниците и започнах ''Ангел с часовников механизъм''. Тази книга ме грабна още от първата глава. Сигурна съм, че ще ми хареса и ще стане една от любимите ми Smile
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 6:20 pm#320

"Последния ден на карнавала" на Сандра Браун" още с първите страници ме грабна книгата,страхотно пише тази жена!
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 8:31 pm#321

Даа, Ellendary, мъчат ни изпити и такива неща, та за съжаление, при мен лично, не е много времето на разположение за четене... Sad Smile
Иначе в момента вече съм на Lover Unleashed, Дж.Р.Уорд... Супер е книгата, макар да съм в началото. Започнах и странично втора част на Подборът - Кръстопът, обаче... нещо замъчно тръгна. Не че не е интересна книгата, ама мудничко върви и някак си... не знам. Дано я дочета, че мразя започнатите и недовършени неща...
А и кой знае, може би
Коя книга четете в момента? - Page 13 368q7q
read other stuff, while reading a Black Dagger Brotherhood book? Big Smile
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 10:25 am#322

Патрик Ротфус - "Името на вятъра" - фентъзи за което четох много добри отзиви и засега съм на същото мнение. Искам да допълня, че това е една от най-интересните книги, които съм чела тази година. История за създаването и израстването на велик магьосник. Горещо я препоръчвам! Коя книга четете в момента? - Page 13 3864879675 Тази книга е дебют на автора, чудя се на какво ниво ще бъдат следващите. Коя книга четете в момента? - Page 13 209792968Намерих и продължението в една руска е-библиотека и продължавам да чета. Коя книга четете в момента? - Page 13 1022964075
Върнете се в началото Go down
mirka979
Посетител
mirka979


Брой мнения : 50
Зодия : Козирог
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 5:10 pm#323

В момента съм на средата на Изкуплението на Аякс и доста ми допада. Коя книга четете в момента? - Page 13 3864879675
Върнете се в началото Go down
vampire_nights
Посетител
vampire_nights


Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 5:31 pm#324

"Златната лилия" (на английски) - книга втора от поредицата "Кръвни връзки" на Ришел Мийд. За сега съм на третата глава, но не се и съмнявам, че ще е добра колкото първата книга от поредицата.
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 6:42 pm#325

Създадена от дим и кост.. Едвам на трета глава съм. Ще видим как ще се развие Smile
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content


Коя книга четете в момента? - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 13 Icon_minitime#326

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 13 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Воините на Посейдон - Алиса Дей (книга 1.5)
» В коя книга бихте искали да попаднете?
» Любима книга?
» Кой герой си от книга за тийнейджъри?
» Коя книга никога не ви омръзва ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Дискусии-