Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Реалити шоута - За или Против?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeСря Сеп 12, 2012 5:42 pm#1

Всички сме чували за Big Brother, Survivor и тем подобните им. След четири дни ще имаме възможност отново да се "насладим" на поредният сеир предоставен ни от родната телевизия.
Е, тук идва момента, в които вие може да споделите мнението си за тези предавания и развлекателни шоута.


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Сря Сеп 26, 2012 5:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeСря Сеп 12, 2012 7:52 pm#2

Не харесвам реалити шоута. Не ми допадат, нито са ми интересни. Всички те са еднотипни и когато ги дават по телевизията аз просто обръщам на друга програма или изключвам телевизора. Затова аз съм против реалити шоута.
Върнете се в началото Go down
taniiaus
Посетител
taniiaus


Брой мнения : 109
Зодия : Скорпион
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2012 9:36 pm#3

Може да се окажат забавни - интересно ми е,ако участват известни лица,кой ще "играе" и кой ще свали летвата ниско...
Върнете се в началото Go down
Darkness.Winter
Посетител
Darkness.Winter


Брой мнения : 86
Зодия : Риби
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeСъб Сеп 15, 2012 6:31 pm#4

Ми не ми харесват и не гледам,нито бих участвала,аз всъщност не гледам много телевизия,но пък тях съвсем не ги следя
Върнете се в началото Go down
Christina.
Любител
Christina.


Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeВто Сеп 18, 2012 11:47 am#5

И аз не ги харесвам. В повечето случаи всичко е нагласено (дори и скандалите), за да може хората да гледат сеир.
Върнете се в началото Go down
immortal_kiss1991
Редовен
immortal_kiss1991


Брой мнения : 397
Зодия : Лъв Местожителство : Копривщица
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeПет Сеп 21, 2012 8:24 am#6

Ами срам не срам трябва да призная, че аз гледам подобни предавания. След всички чуждестранни продукции, турси и испански сериали, защо пък да не гледаме нещо българско. Съгласна съм, че в тези предавания са събрали хора, на които да им гледаме сеира, но все пак. Когато се прибера вкъщи след тежък ден в работата, защо да не се отпусна пред телевизора и да погледам малко глупостите на Биг Брадър.
Не съм твърдо ЗА, но и не съм против.
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeСря Окт 17, 2012 7:12 am#7

Не харесвам реалити шоута. Всичко е нагласено. Да вземем за приемр Vip Brother. Не съм гледала, но ми разказаха какъв е бил сеира със Златка и столиците. То бива да си глупав, ама чак пък толкоз?? Ние може и да я оплюваме, обаче тя си е взела много добро хонорарче за да ни забавлява с тъпотата си. И за какво я поканиха тая Памела - дадоха и 3 бона за 2 дни и дим да я няма, а хората гладуват. Това, ако е политика, аз съм трямвай - по-голяма глупост не бях виждала!!!
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeПет Окт 19, 2012 9:48 pm#8

За да ги има тези предавания у нас, значи, че: първо, по света те са хит и второ, българина иска да ги гледа и ги следи най-прилежно. За това издание на Биг Брадър може и да се говори какво ли не, но всеки знае за примера със Златка, всеки й се смее и накрая мисията на шоуто е постигната- чрез мизерии и простотия да се популяризира сред народа. Аз пък мисля, че няма човек в страната, който да не е гледал поне веднъж в живота си някое предаване от този род, било от скука, било от любопитство. Спомнете си как по едно време двете най-големи телевизии пускаха предаванията си по едно и също време, за да не може нещастния средностатистически зрител да избегне от задължителните им измервания, облъчвания и глупости...

И друго. Не знам дали чуждестранните риалити-.... хора, то как да ги нарече човек, са винаги избрани да са някакви к--ви, олигофрени, хора с явни комплекси, с проблеми, луди за връзване, сякаш тая извадка точно е показно какъв е народа. Българите не са задължително продажни, чехльовци, глупаци и идиоти. Българина иска да му е добре на него, на семейството му, да има храна на масата. Но е ясно, че една разголена.... е много по-интересна гледка от някое умно момиче, което ще седне да говори смислени неща на хората около себе си. Или с мъжете, пак по същия начин.

И моето мнение - аз не съм против риалититата по принцип. Аз съм против начина по който се правят нашите риалити-шоута - било "Звездна простотия", "Шеметното диване" или както там решат да го наименуват.
Гледала съм Сървайвър от други страни- там наистина хората са чудесни, когато трябва да изгонят някого, всичко е само заради играта, кеф да ти е да ги гледаш и да им се радваш. А у нас всичко е една омраза и една алчност (у участниците, имам впредвид), някаква мания за доказване, която определено ми е непозната.
Върнете се в началото Go down
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeВто Окт 23, 2012 6:52 pm#9

SunshineRainbow написа:
Аз пък мисля, че няма човек в страната, който да не е гледал поне веднъж в живота си някое предаване от този род
Добре де какво очакваш ? Засипват целият ефир с глупости, както сама каза "най-големи телевизии пускаха предаванията си по едно и също време" - та където и да пуснеш само безсмислени реалити да гледаш. И до някъде си права, има много хора в България, които от толкова реалита и тъпи сериали им е закърнял мозъка. Единственото им развлечение е телевизора, дори на работното място това е главната тема, кой са изгонили, какво станало там, кой спечелил 10000, пък можел повече и т.н. Филми, музика, книги няма такива неща, докато има Биг Брадър, примерно. Абе мани, направо да ти се дореве ... но има решение, аз примерно, не съм пускал телевизор, от повече, от една година и мога да ви кажа, че нищо не съм загубил.
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeВто Окт 23, 2012 7:04 pm#10

Аз лично не бих казала, че си и спечелил много. Това е личен избор дали ще гледаш такова предаване или не. Освен това, с всичко лошо, с което ни заливат всекидневно, я по новините, я по сутрешните блокове и тем подобни, защо да не избягаш поне за час от всичко това.
Не казвам, че съм съгласна с целият този сейр, но аз го гледам и честно казано предпочитам да се забавлявам по този начин. Това не означава, че мозъкът ми е закърнял, нали?
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeСря Окт 24, 2012 6:01 am#11

Първо, аз не гледам телевизия заради всичко, което дават, а не само заради реалити шоутата. Второ никого не визирам, най-малко теб, че ти закърнял мозъка, но това не го прави грешно. Ако се огледате малко ще го разберете, аз поне идвам от малък град, където всичко е познато, всички се знаят и единственото разнообразие е телевизорът, и какво остава тогава, когато всичко там те хипнотизира (силно казано). Ядеш по рано, че да не изпуснеш нещо, едва ли не от страх, че утре няма да си в час с останалите ... Абе на кратко телевизорът е, като всичко останало, няма лошо да гледаш, стига да не прекаляваш, защото всичко в много е вредно. Вярно има доста добри предавания и канали, но малко са хората ориентирали се на там.
Като цяло погледнато няма лошо да гледаш реалити, никой няма да го каже или да те съди за това. Все пак си е някакво развлечение, колко и големи простотии да дават, все можеш да намериш интересната страна, но не е в това идеята ... нали знаете поговорката "с каквито се събереш, такъв ставаш", еми и телевизията си има подобно (сетете се сами). Може би вече сте осъзнали, че не говоря само за реалитата, а за българският ефир, като цяло. Всичката информация се предава по толкова грешен начин, да вземем за пример новините. На пръв поглед не е толкова зле, показват какво става в държавата и частност в чужбина, но в крайна сметка, нещо не е наред. Пускаш си телевизора вечерта след работа и започва обсипване от лоши и все по-лоши новини, дори аз съм се изненадвал как може, чак толкова неща да ги подредят едно след друго. И повярвайте ми, колко и незабележимо да е, много жестоко повлиява на психиката. Не може да ти кажат, че има 10 катастрофи, 2 убийства, 1 грабеж и какви ли не по-лоши неща и накрая да завършат с "приятна вечер", еми някак си не върви....
Гадно е, но и в крайна сметка почти нищо не може да се направи, поне от наша страна, ако някой с повечко власт реши да направи нещо. И тук не говорим да се създаде нов канал с добри и смислени програми, защото това няма да помогне кой знае колко. Хората са свикнали с тях и няма туко така да се откажат, само защото се е появило нещо ново, което е до някъде тъжно, но си е чистата истина. (Нещо като почитателите на комбото "мишка и клавиатура", дори без да пробват сензорните и какви ли не други неща, те ги оплюват и казват, че по добро от старото няма).
Ще завърша с това, че реалити шоутата погледнати с всичко останало са едно нищо, но все пак нещо.
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Darkness.Winter
Посетител
Darkness.Winter


Брой мнения : 86
Зодия : Риби
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeЧет Окт 25, 2012 3:59 pm#12

Е и аз не гледам телевизия,въпреки,че имам доста голям избор от канали и има там някакви научно полярни телевизии,но и тях не гледам.Така съм си свикнала от много време,не е заради някаква идеология,просто ме дразни шума на телевизора.Но наистина съм установила,че телевизията зомбира и просто седиш и зяпаш някакви тъпи предавания които иначе не би гледал.Предпочитам да правя нещо друг вместо да следя съдбата на Мехмед (или който и да било друг герой от поредния турски филм).Новините не са никакви новини,само занимават хората с глупости и да ви кажа аз абсолютно нищо не съм загубила като не знам,новите събития в живота на българският ,,хайлайф" или коя известна личност е родила,умряла,убила или там каквото е направила и се чувствам много добре така.До сега никой не ми е правил проблем,че не съм в крак с реалитата,първо защото повечето хора с които общувам-не ги гледат,а и да ги гледат имаме много по-интересни теми за разговор от това.
Върнете се в началото Go down
rosenrot
Новак
rosenrot


Брой мнения : 36
Зодия : Овен
Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 3:53 pm#13

Против. Не ги харесвам - това е загуба на време.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Реалити шоута - За или Против? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реалити шоута - За или Против?   Реалити шоута - За или Против? Icon_minitime#14

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» За или против евтанизия на бездомните кучета?
» За или против отмъщението?
» Окупацията на студентите - За или Против?
» За или против секса за една нощ?
» За или против вечният живот?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Седмични дискусии-