Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 The Amazing Spider-Man / Невероятният Спайдър-мен (2012)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
The Amazing Spider-Man / Невероятният Спайдър-мен (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: The Amazing Spider-Man / Невероятният Спайдър-мен (2012)   The Amazing Spider-Man / Невероятният Спайдър-мен (2012) Icon_minitimeЧет Окт 18, 2012 7:27 pm#1

The Amazing Spider-Man / Невероятният Спайдър-мен (2012) 5392240H

  • Режисьор : Марк Уеб

  • В ролите : Ифран Кан, Ема Стоун, Андрю Гарфилд, Денис Лиъри, Рис Айфанс, Мартин Шийн, Сали Фийлд, Кембъл Скот, Ембет Дейвиц и др.

  • Държава : САЩ

  • Година : 2012

  • Времетраене : 136 минути

  • Жанр : Екшън, Фантастика, Приключенски

  • Резюме : Гимназистът Питър Паркър е аутсайдер не само в училището си, но и в живота. Изоставен от родителите си без обяснение, Питър е отгледан от своя чичо Бенджамин Паркър и неговата съпруга Мей Паркър. Както повечето младежи на неговата възраст, Питър се опитва да открие своята истинска същност и да намери правилния път в живота. Спътник в ежедневието му е неговата приятелка и първа ученическа любов Гуен Стейси, която е винаги до него, независимо от обстоятелствата и проблемите, пред които той бива изправен.Но всичко в живота на Питър се променя, когато той случайно открива мистериозно куфарче, което е принадлежало на неговия баща. Твърдо решен да разкрие тайните на семейството си, младия мъж се впуска в търсене на повече информация от всеки, който е познавал родителите му. Не след дълго, следите го насочва към компанията “Оскорп” в която работи един от най-добрите приятели на баща му – доктор Кърт Конърс. Но срещата на Питър с Конърс се оказва съдбовна и слага началото на верига от събития в които биват замесени не само техните тайни самоличности Спайдър-мен и Гущерът, но и всички хора които те обичат.

  • IMDB : Линк към IMDB







Download
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
The Amazing Spider-Man / Невероятният Спайдър-мен (2012) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Amazing Spider-Man / Невероятният Спайдър-мен (2012)   The Amazing Spider-Man / Невероятният Спайдър-мен (2012) Icon_minitimeСря Дек 12, 2012 7:50 pm#2

Мисля че този филм ми хареса повече от останалите. Заслужава си гледането.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
»  The Amazing Spider-Man 2 (2014)
» The Incredible Hulk/Невероятният Хълк (2008)
» Spider-Plant Man / Човека растение-паяк
» The Newsroom (2012-)
» Loosies (2012)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Филми :: Фентъзи-