Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 За или против вечният живот?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
За или против вечният живот? Empty
ПисанеЗаглавие: За или против вечният живот?   За или против вечният живот? Icon_minitimeСря Дек 05, 2012 7:59 pm#1

Наскоро ми дойде идея за дискусия във форума, надявам се да ви хареса и повече хора да се включат. Та, За или против вечният живот? Споделете вашето мнение, бихте ли се възползвали или не, защо?
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
bubzz
Посетител
bubzz


Брой мнения : 100
Зодия : Везни
За или против вечният живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против вечният живот?   За или против вечният живот? Icon_minitimeСря Дек 05, 2012 8:49 pm#2

Честно казано май съм против идеята за вечния живот.Като цяло отредения ни живот на тази планета е много малък и за жалост почти е невъзможно да се види всичко или човек да се наживее.И все пак лично аз не бих искала да живея вечно,ако съм само аз,ще гледам как всички умират.А ако е целия свят,тогава всичко ще бъде пренаселено,никой няма да умира,как тогава ще се раждат нови хора.
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
За или против вечният живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против вечният живот?   За или против вечният живот? Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 11:16 am#3

От една страна за, защото един живот никога не ни е достатъчен, за да направим всичко, което желаем. От друга страна Люба е права, че ако всички станем безсмъртни то тогава не само живота на планетата ни ще се обезмисли, но и целият свръхестествен свят (ако наистина съществува).
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
R.I.P.
Модератор
R.I.P.


Брой мнения : 65
Зодия : Лъв Местожителство : На изток от слънцето и на запад от луната.

Герой
Име: Джейн Уиткъм.
Раса: Дух
За или против вечният живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против вечният живот?   За или против вечният живот? Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 2:03 pm#4

Хората правят прекалено много грешки за толкова малък и кратък живот и някой и така едва се справят с това. Не мога да си представя ако живеем по-дълго. Това би било истинско мъчение поне според мен. Животът е прекалено кратък, но щом Бог ни е дал само толкова малко нека се радваме. Сигурно си има добра причина.
Върнете се в началото Go down
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
За или против вечният живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против вечният живот?   За или против вечният живот? Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 3:08 pm#5

Мдам, самата идея всички да сме безсмъртни е леко казано налудничава. В такъв смисъл, че то в момента трудно се справяме с ресурсите, с които разполагаме, какво остава ако никой не умира ами само се появяват нови и нови лица. А и как точно ще се появяват е друг въпрос. Тук идва и другият въпрос, ако този шанс се даде на определени хора. Ддз ако се даде на правилните хора може и да се получи нещо, и все пак никога няма да разберем. BTW представете си Брус Уилис да беше безсмъртен, колко ли филма Умирай Трудно щеше да направи Rolling on the floor Но като цяло не ми се вижда като добра идея, поне аз не бих предпочел да живея вечно, дори и да можех. Да гледаш как всички умират, отново и отново ще е доста голямо мъчение. Дори и да имаш някой със себе си, пак всичко си има край и най-добре така да си остане.
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Sponsored content


За или против вечният живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против вечният живот?   За или против вечният живот? Icon_minitime#6

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» За или против евтанизия на бездомните кучета?
» За или против отмъщението?
» Реалити шоута - За или Против?
» Окупацията на студентите - За или Против?
» За или против секса за една нощ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off Topic :: Седмични дискусии-