Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeПон Фев 18, 2013 6:13 pm#1

Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни 154819_483282815041094_308509937_n

Анотация:

Spoiler:

Издателство „Ибис“ и любимият ти форум Teen Obsession те канят да се включиш в най-новия и невероятен конкурс за този месец.
Не пропускай възможността си и се включи в надпреварата за спечелването на страхотната книга "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни.

В конкурса има две условия:
1. Трябва да имаш най-малко 10 мнения, за да участваш.
2. Сподели за конкурса във Фейсбук или Туитър


Отговори на въпросите:
1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?
2. Коя книга искате да издаде издателството?


Данни, които трябва да ни предостави победителят:

Име:
Ник във форума:
Години:
Адрес:
Телефон за връзка:
Пощенски код:

Изпрати ни имейл на адрес: teen_obsession@abv.bg

Крайната дата за включване в конкурса е 26 февруари 2013 г. на обяд, а победителят ще бъде обявен вечерта на същата дата. Ще бъде избран на лотариен принцип. Отговорите се постват в темата.


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Съб Мар 02, 2013 8:26 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeВто Фев 19, 2013 11:53 am#2

Лили, извинявай за въпроса, но в темата пише да изпратим отговорите си, а по-долу да ги постваме в темата. Кое е вярното, за да не объркам? Благодаря ти предварително. blush
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeВто Фев 19, 2013 12:00 pm#3

Да, объркала съм го, отговорите се постват в темата :5:
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeВто Фев 19, 2013 12:35 pm#4

1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?
- Любимата ми книга от издателство "Ибис" е „Златна лилия” от поредицата „Кръвни връзки” , която е спин офф поредица към „Академия за вампири” на Ришел Мийд. Първата книга също е страхотна, но „Златна лилия” ми хареса още повече. Любимият ми женски персонаж от тази поредица е Сидни. Хареса ми, че е предан приятел, че приема отговорностите си и работи неуморно. Харесва ми честността й и вярата й в правдата. Изключително съм доволна, че авторката разви взаимоотношенията между Ейдриън и Сидни в тази книга. Ситуациите с тях са ми любими, а и имаше доста забавни моменти, на които доста съм се смяла. Максимално се насладих на втората книга „Златна лилия” и съм нетърпелива за третата, защото съм много въодушевена, любопитна и развълнувана от развитието на главните персонажи. Ришел Мийд е страхотен творец и с невероятно интересно въображение.

2. Коя книга искате да издаде издателството?
- Много бих искала да бъде издадена на български език поредицата "Lords of the Underworld" by Gena Showalter. Издателство „Ибис” предлагат огромно разнообразие от интересни и вълнуващи произведения, а и повечето от любимите ми книга са именно от него. Така че, много бих се зарадвала точно те да издадат тази изключително завладяваща, емоционална и много интересна поредицата. Всяка книга набляга на един от шестте воина Владетели на подземния свят и техните истории са много вълнуващи. Чела съм ги в оригинал, но желанието ми да ги прочета и на български е много силно и разбира се удоволствието ще е още по-голямо. Сигурна съм, че книгите ще се харесат от всички любители на фентъзи жанра и Издателство „Ибис” ще направят правилен избор, ако решат да ги издават.

ПП. Лили, благодаря ти. Споделих конкурса. Пожелавам успех на всички.
Върнете се в началото Go down
black_raven
Посетител
black_raven


Брой мнения : 136
Зодия : Рак
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeВто Фев 19, 2013 7:34 pm#5

1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?
~ Не мога да си избера книга, но ще стесня кръга до две поредици. От всичко издавано от Ибис най-любими ми остават "Среднощен ловец" и поредицата за Чарли Дейвидсън. Всички книги и от двете поредици са страхотни. Който не ги е чел - да действа. Не са за изпускане.
2. Коя книга искате да издаде издателството?
~ Да действат по въпроса с тоя Среднощен ловец вече, че ми се изчака чакалото. Знам, че си имат достатъчно друга работа и не са ни оставили съвсем на сухо, ама тази вече прекалено я отложиха. Време си му е вече да ни зарадват с прословутата 4 книга. Ние сме милички, добрички и послушни, но търпението не е сред силните ни страни, а тук вече хич не остана. Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни 5227024
Върнете се в началото Go down
sweet_vampire
Посетител
sweet_vampire


Брой мнения : 62
Зодия : Водолей
Герой
Име: Катерина Петрова
Раса: Древен вампир
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeВто Фев 19, 2013 8:05 pm#6

1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?
- Имам много любими книги от ИК "Ибис".Все пак те са едно невероятно издателство,което издава само стойностни и прекрасни книги,които биха харесали на всички читатели.Но ако трябва да се замисля коя да избера,може би ще се спра на всички книги от поредицата "Дневниците на вампира".
Голям фен съм както на сериала така и на книгите,а и съм на мнението,че авторката си разбира от работата и представя пред читателите един невероятен свят,в който си заслужава да се потопиш.За това поредицата на "Дневниците на вампира","Дневниците на Стефан" и "Тайният кръг".Определено си заслужават времето,което се прекарва в четене.
2.Коя книга искате да издаде издателството?
-Има много книги,които бих искала "Ибис" да издаде,но точно сега искам да завършат Среднощен ловец.Това е една много хубава поредица,която заслужава най-накрая да бъде завършена и да се пусне прословутата четвърта книга.Прекалено дълго чакахме и едва ли не забравихме какво се случи в последната книга.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeСря Фев 20, 2013 9:56 pm#7

Е, убивам те. Бях оставила страницата така... без да гледам коментарите... Направо те убивам.
Сега, Лили, изтриваш съобщението от пощатата си и ми зачиташ отговорите тука Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни 708279







1.Коя е любимата ви книга на издателство
"Ибис"?


Имам само една любима поредица на ИК „Ибис”. Това е „Среднощен
ловец” на Джанин Фрост. Нея съм я препрочела толкова много пъти, че чак загубих
бройката.
В самата поредица открих толкова много емоции и ситуации,
в които няма как да попадна… и може би заради това я обикнах.
Тази поредица мога да я препрочета още толкова много пъти
и пак няма да ми омръзне. Истината е, че когато се почувствам самотна или
уязвима, я взимам (първата книга) и започвам да чета. Открих, че тя ми вдъхва
кураж и ме кара да върна живеца си, да възвърна това, което съм била преди да
се натъжа.







2. Коя книга искате да издаде издателството?


Книгата, която очаквам с най-голямо нетърпение е
четвъртата книга на „Среднощен ловец”. Честно казано не разбирам защо Ибис
толкова се забавиха с издаването й, пък и след нея има още няколко книги… Нямам
търпение да разбера какво ще се случи и какви обрати ще преживее Кат. Ах, само
как нямам търпение.
Надявам се само чакането да си заслужава и да остана
очарована от предстоящите книжлета.
Върнете се в началото Go down
vils
Посетител
vils


Брой мнения : 111
Зодия : Козирог Местожителство : Карнобат/Бургас
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeПет Фев 22, 2013 4:06 pm#8

1. Смело мога да кажа, че всичко, излязло от това издателство ми е любимо Big Smile Нищо не мога да направя по въпроса, все пак те издават наистина страхотни книги. В момента си мисля за няколко поредици - класиката "Братството на черният кинжал", "Среднощен ловец" и "Мрачните ловци".

2. Ако става въпрос за нова книга, аз по принцип чета тези, които излизат и затова нямам в предвид конкретен автор и заглавие, но Ибис са едно изключително издателство и съм сигурна, че каквото и да издадат ще ми хареса.
А иначе изгарям да дочета до край тези уникални поредици, а и не само тях.
Върнете се в началото Go down
stasi
Посетител
stasi


Брой мнения : 72
Зодия : Рак
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeПет Фев 22, 2013 10:25 pm#9

1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?
Мойте любими книги всъщност са двете поредици "Братството на черния кинжал"- Дж.Р.Уорд и Нощни ловци - Шерилин Кениън
2. Коя книга искате да издаде издателството?
Бих искала издателството да продължи да издава книгите на двете поредици Big Smile
Върнете се в началото Go down
Rositta
Модератор
Rositta


Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeСъб Фев 23, 2013 7:20 am#10

1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?
- Всички поредици, които ИБИС издават са невероятни! Сигурна съм, че внимателно проучват нещата преди да започнат издаването на книгите си. Като цяло съм голяма фенка на следните поредици: "Братството на черния кинжал", "Поредицата за Чарли Дейвидсън", "Академия за вампири", "Скъпоценни камъни", "Реликвите на смъртните", "Адските устройства", "Нощна сянка", "Среднощен ловец", "Вампирите от Морганвил" и "Поредицата за Джорджина Кинкейд". Май им изброих целия каталог. :ДД Както и да е, с ръка на сърце си казвам, че това ми е любимото издателство!


2. Коя книга искате да издаде издателството?
- Най-добре първо да си издадат започнатите поредици преди да пускат нови и нови, и да забравят за старите. Говоря като цяло за "Нощна сянка - Кървава роза". Втората книга бе издадена някъде преди две години! Издателството нищо не казва, за това дано скоро да я видим на пазара. Също много искам съвсем скоро да се издаде "Сапфиреносиньо". Тази поредица е невероятно пленителна. Може би трябва скоро да издадат и петата книга от "Вампирите от Морганвил"... имат толкова много поредици, които ми харесват, а не са издавали отдавна. Както и да е, много ми се иска най-накрая да видя "Кърваво сборище" и в БГ вариант. :ДД Като цяло издават доста бързо и съм им иключително благодарна затова, но явно тези поредици малко са ги позабравили. :Д


Последната промяна е направена от Rositta на Вто Фев 26, 2013 1:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
liusi
Посетител
liusi


Брой мнения : 85
Зодия : Скорпион Местожителство : Видин
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeСъб Фев 23, 2013 4:12 pm#11

1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?
Ох, от къде да започна... За да няма напразно цитиране на книги, ще кажа само трите поредици, които най - много ме грабнаха и от все сърце обичам. Братството на черния кинжал, Среднощен ловец, Нощни ловци. Определено си заслужават времето, което се прекарва в четене. Едва наскоро отворих сърцето си и за другите поредици, като също любими се открояват книгите за Чарли Дейвидсън. Просто книгите на Ибис нямат грешка, все хубави заглавия имат. Също така за да се посочи само една ще е много трудно, от голямото разнообразие, коя от коя по - хубави. Само време да ти остане да ги прочетеш.

2. Коя книга искате да издаде издателството?
Бих искала да се поразбързат с четвъртата книга от Среднощен ловец. Просто много време мина от последната издадена. Надявам се, че след като издадат книгата за Влад малко да се запълни празнотата от героите на тази прекрастна авторка. Но пък чакането си заслужава заради невероятно секси и страхотни мъже.
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeНед Фев 24, 2013 10:30 am#12

1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?

Не мога да се огранича само с едно заглавие,любимците тук са много.Като се почне с поредиците "БНЧК","Мрачните ловци","Джорджина Кинкейд","Чарли дейвидсън" и разбира се "Академия за вампири".Ибис имат много добре подбрани книги,и се радвам че след съвременните и паранормалните ,идва ред и на историческите ,които са ми слабост.Нека да продължават все така да ни радват.
2. Коя книга искате да издаде издателството?
О,много са,книга не може да бъде в излишък.Много хвалят "Владетели на подземния свят" и "Среднощна порода".Не бих отказала още нещо и от Шелирин Кениън и Дж.Р.Уордс.Нека да издадат и още исторически любони романи от различни авторки.Особено исторически книги се намират по-трудно.
Върнете се в началото Go down
veroncheto
Победител
veroncheto


Брой мнения : 157
Зодия : Близнаци Местожителство : Плевен
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeНед Фев 24, 2013 4:06 pm#13

1. Много ми харесва поредицата Адски устройства, но не знам коя от двете повече.
2. Нямам представа какви са чуждите романи или поредици, за това не знам коя книга бих искала да издаде издателството, но ще е по-хубаво да е някоя самостоятелна, че с тези поредици от една страна чакането е много да излезе новата книга, от друга книгите са си доста ;д
Върнете се в началото Go down
grum4o
Посетител
grum4o


Брой мнения : 66
Зодия : Козирог
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 7:43 pm#14

Отговори на въпросите:
1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"?

Не мога да се огранича в книга. Имам си любима поредица- Поредицата за Джорджина Кинкейд. Може би от трите издадени до сега любимата ми е триумфът на сукубата.
2. Коя книга искате да издаде издателството?
От вече издаваните поредици няма търпение да излезе Принцеса с часовников механизъм. Прочетох резюметата на останалите за Джорджина и стигнах до заключение, че следващата никак няма да ми хареса (мъжете могат да бъдат страшни кретени). От не издаваните искам да издадат Storm Born.

Споделих конкурса в facebook
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 9:34 pm#15

1.Коя е любимата ви книга на издателство "Ибис"? Имам много любими книги от издателството. Една от любимите ми поредици е ''Дневниците на вампира''. Още: ''Тайният кръг'', ''Дарба'', ''Адски устройства'', ''Дневниците на Стефан'', ''Нощен свят''. Smile
2. Коя книга искате да издаде издателството? Този въпрос винаги ми е бил леко труден, защото бих искала издателството да издаде колкото се може повече книги. И все пак много бих искала да се издаде книгата по сериала Teen Wolf.
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
stasungera
Посетител
stasungera


Брой мнения : 87
Зодия : Риби Местожителство : Испания
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeВто Фев 26, 2013 12:44 am#16

1. Ами честно казано нямам любима книга от издателството. Харесвам почти всичко издадено от тях, с изключение на книгите за Дневниците. Може би съм предубедена, но коментарите, които съм чела за тях са доста негативни и определено не ми вдъхват доверие. А да кажем почти любима поредица ми е тази за Братството и "Нощните ловци".
2. Не знам. Искам много книги да бъдат издадени на български. И не само паранормална литература, ами и други жанрове.

П.П. Ще си изпратя данните, ако спечеля. ;)
Върнете се в началото Go down
e.stoikova
Посетител
e.stoikova


Брой мнения : 50
Зодия : Водолей
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeВто Фев 26, 2013 8:19 am#17

1. Много труден въпрос. Харесвам поредицата Братството на черния кинжал и любима книга ми е втора. Мечтан любовник съм я чела поне три пъти. С нетърпение очаквам приключенията на Кат и Боунс. А покрай ибис и Сюзън Филипс ми влезе в сърцето и прочетох всички нейни книги. Няма как да пропусна и Академията, която гордо ми заема цял рафт.

2.От започнатите поредици нямам търпение за Бебето е мое или следваща книга на Сюзън Филипс. Почитателка съм на Мишеле Хауф и много бих се радвала да ги имам в библиотеката си.
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitimeВто Фев 26, 2013 5:42 pm#18

Teмата се заключва, очаквайте победителя до няколко минути.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Sponsored content


Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни   Спечелете "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни Icon_minitime#19

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Победителят от конкурса "Прелъстителят" на Мери Джо Пътни
» Спечелете "Възраждането на Атлантида"
» Спечелете "Бунтовници" на Вероника Рот
» Спечелете "Дивергенти" на Вероника Рот
» Спечелете "Аз съм номер четири"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Конкурси :: Конкурси за книги-