Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 The Host/Скитница (2013)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 5:36 pm#1

The Host/Скитница (2013) 6092775u

  • Режисьор : Андрю Никол

  • В ролите : Сирша Ронан, Франсис Фишер, Чандлър Катенбъри, Макс Айрънс, Уилям Хърт, Даян Крюгер, Джейк Абел, Бойд Холбрук и др.

  • Държава : САЩ

  • Година : 2013

  • Времетраене : 125 минути

  • Жанр : Фентъзи, Екшън, Романтичен

  • Резюме : „Скитница“ е история за любов и саможертва в нов, футуристичен свят, в който на карта е заложена съдбата на човечеството. Планетата Земя е превзета от миролюбиви извънземни, известни като “душите“. Повечето индивиди от човешката раса са станали приемници на „душите“ – овладяни са умовете им, но телата им са оставени непокътнати.

    Мелани е член на малка група човеци, които оказват съпротива на нашествениците, но е заловена от Търсачката - миротворец, подготвен да защитава новата раса от последните останали човеци. Въпреки отчаяната борба на Мелани, в тялото й е хирургично имплантирана “душа“ на име Скитница. Скитница е предупредена за предизвикателствата на живота в тялото на човек. Тя знае за завладяващите чувства, за страстите и твърде ярките спомени, но има една трудност, която не е очаквала: предишната обитателка на тялото не иска да се откаже да притежава ума си.

    Търсачката подтиква Скитница да извлича информация от паметта на Мелани, за да научи местонахождението на човецитеренегати. Сред тях са любимият на Мелани Джаред, 11-годишният й брат Джейми, чичо й Джеб , както и Иън , мъжът, когото Скитницата е предопределена да обича. Със силната си воля Мелани успява да убеди съпротивляващата се Скитница да бъде неин съюзник в опасно издирване, целта на което е да спасят семейството и мъжете, които двете обикват.


  • IMDB : Линк към IMDB







Скоро и с Download линк


Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 5:42 pm#2

Така и не прочетох книгата. Е, излиза че първо ще гледам филма. Smile Днес е премиерата му. Всъщност съм много любопитна за филма.
Върнете се в началото Go down
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 5:59 pm#3

Аз да ти кажа не съм много позитивно настроен към филма, а и като знам от кой автор идва ... :X. И все пак, филма още не съм го гледал, но има малка надежда да става за нещо, все пак не идва от толкова умрял режисьор, може да е направил само 6/7 филма, но това, че съм гледал 3 от тях и кажи речи са ми харесали, говори добре за него (Андрю Никол). И все пак, ако реша да го гледам, едва ли ще бъде от филмите, които бих препоръчал на някого. :P
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 8:30 pm#4

Не знам колко се влияете от чуждо мнение, но попаднах на това днес - [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 8:40 pm#5

Дам, за автора - с тая мания по сагата, чак да се откаже човек. Smile Но знаеш ли, може и да останем изненадани. А относно режисьора (Андрю Никол) - името му нищо не ми говори. Е, вярно че аз не съм критерий, откъм познание за филми и подобни. Но пък се вслушвам в компетентно мнение. Даа, ще се гледа.

ПП. Сега прочетох статията - рецензия за филма. Не очаквах чак толкова негативни мнения, при положение, че за книгата съм чела предимно положителни коментари. Но, както и да е, ще гледам филма и ще споделя впечатления.
Върнете се в началото Go down
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 8:53 pm#6

"Бела и Едуард, върнете се – всичко е простено."
– Джеймс Круут, Flicks.co.nz

Да, доста интересни мения са изказали. В интерес на истината и аз попаднах на няколко доста добри изказвания и съм сигурен, че из интернет е пълно с още много други Big Smile Big Smile

"Even as completely empty as “The Host” is, the film does look nice."
-Brent McKnight

"Perhaps the most shocking thing about The Host is that it's worse in almost every way than any of the Twilight episodes. ... I've experienced enough of Meyer at this point to realize that, no matter how talented the director who adapts her work, I don't want to see anything else with her name attached."
-James Berardinelli

Така де, ако ще се гледа, ще бъде заради режисьора, не, че той е толкова добър, но е най-доброто нещо в този филм или поне така ми се струва на пръв поглед :P
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
rosenrot
Новак
rosenrot


Брой мнения : 36
Зодия : Овен
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeЧет Апр 18, 2013 8:28 am#7

Гледах филма и ми хареса. Лично за мен се оказа много приятна изненада.
Не бях чела никакви рецензии, а преди време започнах книгата и ме отегчи, но сега мисля да я прочета.
Върнете се в началото Go down
bubzz
Посетител
bubzz


Брой мнения : 100
Зодия : Везни
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeПон Юни 24, 2013 3:08 pm#8

Честно казано страшно слаб филм,никакво действие,цялият филм беше едно противоречие и на много места попревъртах,просто не си струваше изобщо гледането.Радвам се,че не отидох на кино за такъв филм.
Върнете се в началото Go down
velimira69
Новак
velimira69


Брой мнения : 48
Зодия : Дева
The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitimeЧет Юни 11, 2015 6:44 pm#9

Нещо не ме грабна, бързо го превъртях, но пак ще опитам, може да съм се разсеяла от друго ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


The Host/Скитница (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Host/Скитница (2013)   The Host/Скитница (2013) Icon_minitime#10

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Joe/Джо (2013)
» Her/Тя (2013)
»  Enemy (2013)
» 21 and Over/От 21 нагоре (2013)
» Getaway (2013)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Филми :: Фентъзи-