Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Шарлейн Харис

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Шарлейн Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Шарлейн Харис   Шарлейн Харис Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 7:47 pm#1

Шарлейн Харис B1841


Шарлейн Харис започва писателската си кариера веднага след дипломирането си в колежа „Роудс”, където получава бакалавърска степен по английски език и масова комуникация. След публикуването на два самостоятелни детективски романа Шарлейн започва серията с главна героиня Аурора Тийгардън. Първото заглавие е номинирано за наградата „Агата” в категория „Най-добър роман за 1990 година”. След осмата книга в поредицата авторката поставя начало на по-мрачната и провокативна серия с главна героиня Лили Бард.
След двете серии романи Харис все още не е постигнала желания успех. Тогава й хрумва да комбинира елементи от научната фантастика, криминалните и романтичните четива, за да разкаже историята на жена, влюбила се във вампир. Така се ражда романът „Мъртви преди мрак”, първа книга от серията „Истинска кръв”.
Романът моментално привлича вниманието на критици и почитатели на вампирските саги. Познавачите предричат сигурен успех на серията, а „Пъблишърс Уикли” определя Шарлейн Харис като „рядко срещан талант”. „Мъртви преди мрак” и следващите заглавия от поредицата са преведени на осем езика и авторката печели редица престижни награди, но големият успех тепърва предстои.
Шарлейн определя себе си като голяма късметлийка. Тя живее със съпруга си, трите си деца и трите си кучета в Арканзас. Член е на няколко писателски организации и активно участва в благотворителните акции на Червения кръст и Армията на спасението.
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
poli
Редовен
poli


Брой мнения : 175
Зодия : Везни
Шарлейн Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шарлейн Харис   Шарлейн Харис Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 8:33 pm#2

Страхотна поредица. Радвам се, че я издават у на. Така всички ще можем да и се радваме. А за авторката, мога да кажа, че е добър разказвач с доста богато въображение.
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Шарлейн Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шарлейн Харис   Шарлейн Харис Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:06 am#3

Съгласна съм с по-горното мнение. Сериала Истинска кръв ми е любим и така започнах да чета книгите от поредицата й за Суки Стакхаус. Приятно четиво са и наистина авторката е с богато въображение. Харесва ми.
Върнете се в началото Go down
tania62
Новак
tania62


Брой мнения : 46
Зодия : Риби
Шарлейн Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шарлейн Харис   Шарлейн Харис Icon_minitimeВто Юли 10, 2012 4:03 pm#4

Аз отскоро започнах да чета за Суки и поредицата много ми допадна .Това е и първото запознанство с Шарлеин Харис.Харесва ми.
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Шарлейн Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шарлейн Харис   Шарлейн Харис Icon_minitimeСря Юли 11, 2012 9:37 am#5

и аз много харесвам поредицата за Суки, Ерик също е страхотен...
Върнете се в началото Go down
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Шарлейн Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шарлейн Харис   Шарлейн Харис Icon_minitimeЧет Окт 25, 2012 1:03 pm#6

Поредицата й е готина, а идеята, че вампирите биха могли да живеят сред хората е много плодотворна. Допадат ми книгите, хубаво са написани.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Шарлейн Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шарлейн Харис   Шарлейн Харис Icon_minitime#7

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Клуб Neil Patrick Harris / Нийл Патрик Харис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Автори-