Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeСъб Авг 24, 2013 5:50 pm#1

Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" 6469423B

Анотация:

Форума Teen Obsession и издателство "Тиара Букс" ви предоставят една невероятна възможност да спечелите невероятната книга "Покоряването на шотландеца" на Кинли Макгрегър.

В конкурса има две условия:
1. Трябва да имаш най-малко 10 мнения, за да участваш.
2. Сподели за конкурса във Фейсбук или Туитър

Включи се в конкурса като отговориш на въпроса:

"Коя ти е любимата книга на издателството и защо?"

Данни, които трябва да ни предоставиш са:

Име:
Ник във форума:
Години:
Адрес:
Телефон за връзка:
Пощенски код:

Крайната дата за включване в конкурса е 10 септември 2013 г. на обяд, а победителят ще бъде обявен вечерта на същата дата. Моля да пуснете данните си на имейла на форума, веднага след като се запишете в конкурса. Участници, които не са ми изпратили данните си се дисквалифицират.

Имейл: teen_obsession@abv.bg


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Вто Сеп 10, 2013 8:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
penka1234
Best of the Best
penka1234


Брой мнения : 1561
Зодия : Козирог
Герой
Име:
Раса:
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeСъб Авг 24, 2013 9:05 pm#2

Аз съм номер 1
Късмет на всички участници.
Върнете се в началото Go down
zori_sz
Редовен
zori_sz


Брой мнения : 191
Зодия : Риби Местожителство : Стара Загора
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeНед Авг 25, 2013 8:18 am#3

Аз съм втора. Изпратих отговора си на въпроса към данните си (не съм сигурна дали трябва да е така). Споделих конкурса. Успех на всички! *53* 
Върнете се в началото Go down
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeНед Авг 25, 2013 8:40 am#4

аз съм номер 3 и споделих в фейса
от издателството съм чела Възраждането на Атлантида Кн.1 от Воините на Посейдон , знам че е излязла и книга две, така че се надявам скоро и нея да прочета, харесвам тази книга , защото има интересен сюжет
Върнете се в началото Go down
jinchen
Новак
jinchen


Брой мнения : 11
Зодия : Козирог
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeНед Авг 25, 2013 3:38 pm#5

Аз съм номер 4 и изпратих писмото си с данните и отговора на въпроса. Също така споделих за конкурса във фейсбук. Smile
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeНед Авг 25, 2013 3:43 pm#6

№ 5
Върнете се в началото Go down
vishous_
HBIC
vishous_


Брой мнения : 290
Зодия : Стрелец
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeНед Авг 25, 2013 4:29 pm#7

Аз съм номер 6!Също изпратих отговорът си заедно със данните си.:5: 
Върнете се в началото Go down
black_raven
Посетител
black_raven


Брой мнения : 136
Зодия : Рак
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeНед Авг 25, 2013 4:53 pm#8

№ 7
Върнете се в началото Go down
Gabriela.
Посетител
Gabriela.


Брой мнения : 88
Зодия : Телец
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeПон Авг 26, 2013 7:15 am#9

Номер 8
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net
veroncheto
Победител
veroncheto


Брой мнения : 157
Зодия : Близнаци Местожителство : Плевен
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeПон Авг 26, 2013 8:57 am#10

Изпратих данните си, споделих конкурса и съм № 9. Успех! Smile
Върнете се в началото Go down
zizimosi
Новак
zizimosi


Брой мнения : 20
Зодия : Везни
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeПон Авг 26, 2013 7:04 pm#11

Здравейте!
Аз съм № 10.
Споделих в профила си играта за Покоряването на Шотландеца.

От същото издателство прочетох Възраждането на Атлантида и много ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Casi
Посетител
Casi


Брой мнения : 51
Зодия : Овен
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeВто Авг 27, 2013 8:51 am#12

Номер 11
Върнете се в началото Go down
dariq
Новак
dariq


Брой мнения : 15
Зодия : Дева
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeВто Авг 27, 2013 1:23 pm#13

Номер 12 
Изпратих си данните и отговора,но ще го напиша и тук.
Обичам всички книги на издателството,но любимка  ми е  Джулия Куин и нейните книги.
Върнете се в началото Go down
Rositta
Модератор
Rositta


Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeСря Авг 28, 2013 12:24 am#14

Номер 13. Изпратих. Успех на всички! Smile
Върнете се в началото Go down
vishous_
HBIC
vishous_


Брой мнения : 290
Зодия : Стрелец
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeЧет Авг 29, 2013 4:37 pm#15

Аз се отказвам тъй,като вече спечелих книжката от друг форум.Успех на всички останали участници:5: 
Върнете се в началото Go down
desi_98
Новак
desi_98


Брой мнения : 29
Зодия : Овен
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeСъб Авг 31, 2013 7:48 am#16

Номер 14.Късмет Smile
Върнете се в началото Go down
megan5
Новак
megan5


Брой мнения : 35
Зодия : Телец
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeСъб Авг 31, 2013 9:59 am#17

Аз съм номер 15
Книгите на Джулия Куин.


Последната промяна е направена от megan5 на Пон Сеп 02, 2013 6:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
melit0oo15
Новак
melit0oo15


Брой мнения : 11
Зодия : Телец
Герой
Име:
Раса:
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeСъб Авг 31, 2013 12:00 pm#18

Номер 16
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeСъб Авг 31, 2013 8:37 pm#19

Номер 17.

Коя ти е любимата книга на издателството и защо?
- Трудно ми е да посоча само една книга, при положение че много харесвам няколко заглавия издадени от ИК "Тиара Букс". Обожавам да чета книги от Джулия Куин и се радвам, че издателството ни предоставя нейното творчество. Има прекрасен, увлекателен, а и забавен стил на писане. Любима нейна книга ми е „Среднощен танц”. Защото книгата освен интересна е и много весела, прекарах страхотни мигове и искрено се забавлявах, докато я четях.

Споделих конкурса. https://www.facebook.com/profile.php?id=100003901356238

Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
born of darkness
Посетител
born of darkness


Брой мнения : 90
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 5:17 am#20

Номер 18. Успех на всички !
Върнете се в началото Go down
stasi
Посетител
stasi


Брой мнения : 72
Зодия : Рак
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 9:17 pm#21

Номер 19. Успех на всички. flower
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeВто Сеп 03, 2013 2:49 pm#22

Аз съм номер 20!
Върнете се в началото Go down
vile70o0o0_13
Модератор
vile70o0o0_13


Брой мнения : 657
Зодия : Дева
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeСря Сеп 04, 2013 10:41 am#23

21
https://twitter.com/VillyPeicheva/status/375204345047826432
Успех на всички участници
Върнете се в началото Go down
demenzia
Новак
demenzia


Брой мнения : 28
Зодия : Стрелец
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeНед Сеп 08, 2013 6:50 am#24

Номер 22 78964
Върнете се в началото Go down
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitimeНед Сеп 08, 2013 4:35 pm#25

№ 23
Книгата, която най-много ми допада от това издателство, е "Възраждането на Атлантида" от Алиса Дей. След малко изпращам данните си на имейла.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър"   Спечелете "Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър" Icon_minitime#26

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Покоряването на шотландеца от Кинли Макгрегър
» Победителят в конкурса "Покоряването на шотландеца"
» Спечелете "Бунтовници" на Вероника Рот
» Спечели "Господар на желанието" на Кинли МакГрегър
» Победители от конкурса "Господар на желание" на Кинли МакГрегър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Конкурси :: Конкурси за книги-