Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 8:34 pm#1

Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" 994924_434404433337218_863651537_n


Благодаря на всички, които се включиха в конкурса ни. Избора беше адски труден, но все пак победителят е само един и той е:


Станислава Стойчева Стоева  - stasi


Честито, да си четеш книжката с кеф Smile


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Нед Ное 10, 2013 9:54 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Джо Мондюр
Best of the Best
Джо Мондюр


Брой мнения : 162
Зодия : Козирог
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 8:42 pm#2

ЧЕСТИТООО
Върнете се в началото Go down
stasi
Посетител
stasi


Брой мнения : 72
Зодия : Рак
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 8:45 pm#3

Честито и да си четеш със здраве книжката. 78964
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 8:48 pm#4

Извинявам се за объркването. По невнимание, имаме нов победител. Честито, Стаси *68* 
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
stasi
Посетител
stasi


Брой мнения : 72
Зодия : Рак
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 11:49 am#5

Ауу ако това съм аз просто не мога да повярвам просто ме оставихте без думи. love
Върнете се в началото Go down
penka1234
Best of the Best
penka1234


Брой мнения : 1561
Зодия : Козирог
Герой
Име:
Раса:
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 2:11 pm#6

Честито!
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 4:35 pm#7

stasi написа:
Ауу ако това съм аз просто не мога да повярвам просто ме оставихте без думи. love
Ти си, ти си хД
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeСъб Ное 02, 2013 7:00 pm#8

58*
Върнете се в началото Go down
stasi
Посетител
stasi


Брой мнения : 72
Зодия : Рак
Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitimeЧет Ное 07, 2013 4:06 pm#9

Днес си прибрах книжката от пощата и е повече от страхотна на живо, веднага след като намеря време да я прочета ще си кажа впечатленията. Отново много ама много ви благодаря че ми предоставихте тази чудесна възможност да имам една от любимите ми поредици още топличка от издателството. love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра"   Победителят в конкурса "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" Icon_minitime#10

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Спечелете "Непокорни сърца в Атлантида; Жената на шейпшифтъра" на Алиса Дей
» Победителят от конкурса "Пробуждането на Атлантида" на Алиса Дей
» Творби от конкурса "Възраждането на Атлантида"
» Победител в конкурса "Възраждането на Атлантида" на Алиса Дей
» Победителят в конкурса "Прераждане"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Конкурси :: Конкурси за книги-