Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013)   The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Icon_minitimeСря Яну 01, 2014 1:50 pm#1

The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) 6908799j

  • Режисьор: Питър Джаксън
  • В ролите: Ричард Армитаж, Кен Скот, Стивън Хънтър, Люк Евънс, Илайджа Уд, Били Конъли, Еванджелин Лили, Анди Съркис, Йън Маккелън, Хюго Уийвинг, Кейт Бланшет, Кен Стот, Силвестър Маккой, Микаел Персбранд, Орландо Блум, Кристофър Лий, Мартин Фрийман и др.
  • Държава: САЩ, Нова Зеландия
  • Година: 2013
  • Времетраене: 161 минути
  • Жанр: Фентъзи, Приключенски
  • Резюме: Хобит" проследява пътешествието на главния герой Билбо Бегинс, който е въвлечен в епичен поход за освобождаване на Еребор - изгубеното царство на джуджетата, което отдавна е завладяно от дракона Смoг.

    Към Билбо се обръща появилия се изневиделица вълшебник Гандалф Сивия и Билбо се присъединява към група от тринайсет джуджета, предвождана от легендарния воин Торин Дъбощит. Пътуването им ги отвежда в Пущинака; през коварни земи, гъмжащи от гоблини и орки, смъртоносни уаргове и гигантски паяци, създания, сменящи облика си и различни магьосници. Макар че целта им е на изток, при Самотната планина, те трябва първо да се измъкнат от тунелите на гоблините, където Билбо среща създание, което завинаги ще промени живота му – Ам-Гъл.Насаме с Ам-Гъл, на брега на подземно езеро, нищо неподозиращият Билбо Бегинс не само открива дълбини на хитрост и смелост, учудващи и него самия, но се сдобива със "скъпоценния" пръстен на Ам-Гъл, който има неочаквани и полезни качества. Простичък златен пръстен, който е свързан със съдбата на цялата Средна земя по начини, недостъпни за познанието на Билбо.Мартин Фрийман изпълнява главната роля на Билбо Бегинс, а Иън Маккелън се завръща в ролята на Гандалф Сивия. Джуджетата се играят от Ричард Армитидж /Торин Дъбощит/, Кен Стот /Балин/, Греъм Мактавиш /Дуалин/, Уилям Киршър /Бифур/, Джеймс Несбит /Бофур/, Стивън Хънтър /Бомбур/, Дийн О’Горман (Фили), Ейдън Търнър /Кили/, Питър Хамбълтън /Глоин/, Джон Калън /Оин/, Джед Брофи /Нори/, Марк Хадлоу /Дори/ и Адам Браун /Ори/. В образите си от трилогията "Властелинът на пръстените" се появяват Кейт Бланшет в ролята на Галадриел, Анди Съркис в ролята на Ам-Гъл и Илайджа Ууд в ролята на Фродо. Джефри Томас и Майк Мизрахи също се присъединяват към актьорския състав в ролите съответно на кралете на джуджетата Трор и Траин.

  • IMDB: Линк към IMDB


Download


Последната промяна е направена от PreslavNeev на Сря Мар 19, 2014 8:31 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
penka1234
Best of the Best
penka1234


Брой мнения : 1561
Зодия : Козирог
Герой
Име:
Раса:
The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013)   The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Icon_minitimeСря Яну 01, 2014 6:50 pm#2

Филмът е страхотен!Хареса ми как се развива и да се надяваме че ще има продължение в най-скоро време.
Върнете се в началото Go down
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013)   The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Icon_minitimeСря Яну 01, 2014 7:05 pm#3

Съгласен! На мен лично ми хареса повече от първия и се надявам така да продължат и с третия. Което ме навежда на мисълта, че не знам какво имаш предвид под:
penka1234 написа:
"надяваме че ще има продължение в най-скоро време."
Big Smile Така де, със сигурност ще има още тази година и най-вероятно премиерата му пак ще е 1/2 седмици преди Коледа. :P
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
penka1234
Best of the Best
penka1234


Брой мнения : 1561
Зодия : Козирог
Герой
Име:
Раса:
The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013)   The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Icon_minitimeСря Яну 01, 2014 7:20 pm#4

И аз това викам- да е тази година.Тя сега почва,но ...няма нищо ще почакам. Smile 
И на мен ми хареса повече от първата част,но все пак и тя си заслужава.

Този филм предистория на "The lord of the rings"  ли е?
Поне аз така си мисля,но не съм много сигурна.
Върнете се в началото Go down
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013)   The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Icon_minitimeСря Яну 01, 2014 10:06 pm#5

Дам, самата книга е излязла преди Властелинa. Интересен факт е, че книгата е сравнително къса (~300 странци) в сравнение с LOTR, но очевидно това не пречи на Джаксън да направи цели три филма Big SmileВярно, че е добавил много неща, които ги няма в книгата, но как да се оплакваш (Tauriel <3) Big Smile
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
india.
Редовен
india.


Брой мнения : 344
Зодия : Везни
The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013)   The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 7:52 pm#6

Баш от Тауриел ми е оплакването. <_< И други работи имаше, дето не бяха наред, но като цяло е много по-добре от първата част и ме остави доволно ентусиазирана.
Драконът обаче. <3
Върнете се в началото Go down
http://abaddon.bulgarianforum.net/
Sponsored content


The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013)   The Hobbit:The Desolation of Smaug / Хобит: Пущинакът на Смог (2013) Icon_minitime#7

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» The Hobbit: An Unexpected Journey/Хобит: Неочаквано пътешествие (2012)
» Joe/Джо (2013)
» Her/Тя (2013)
»  Enemy (2013)
» 21 and Over/От 21 нагоре (2013)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Филми :: Фентъзи-