Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeПет Фев 21, 2014 5:02 pm#1

Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс 7087398G

Анотация:

Spoiler:


Форума Teen Obsession и издателство "Ибис" ви предоставят невероятната възможност да спечелите невероятният романтичен роман - Идеалната половинка на Сюзън Елизабет Филипс.


  • В конкурса има две условия:

1. Трябва да имаш най-малко 10 мнения, за да участваш.
2. Сподели за конкурса във Фейсбук или Туитър


  • Включи се в конкурса като напишеш любимата си книга от издателството като коментар в темата.



  • Данните, които трябва да ни предоставиш са:


Име:
Ник във форума:
Години:
Адрес:
Телефон за връзка:
Пощенски код:

Крайната дата за включване в конкурса е 8 март 2014 г. , победителят ще бъде обявен вечерта на същата дата.
Имейл: teen_obsession@abv.bg


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Съб Мар 08, 2014 6:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
siuzi
Редовен
siuzi


Брой мнения : 380
Зодия : Скорпион
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 9:30 am#2

Любимата ми книга от издателство Ибис е "Рай в Тексас" на С.Е. Филипс. Предоставих данните си на имейла ви и споделих публикацията във фейсбук : Smile
https://www.facebook.com/siuzi.mehmedova/posts/809571389056967?stream_ref=1
Върнете се в началото Go down
Medi
Best of the Best
Medi


Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 10:12 am#3

Любимата ми книга от издателството е Кръвни връзки от Ришел Мийд , споделих във фейса
Върнете се в началото Go down
viks
Новак
viks


Брой мнения : 16
Зодия : Дева
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 10:45 am#4

Моята любима книга е "Бебето е мое"на Сюзан Елизабет Филипс.Лично мен тази книга ме грабна с хумора и оригиналната сюжетна линия,която е като запазена марка за авторката.С две ръце подкрепям продължението на поредицата до безкрай. Всяка една нова книга  си е едно малко събитие за мен,защото знам че няма да ме разочарова.


https://www.facebook.com/profile.php?id=100001339964749
Върнете се в началото Go down
pllfan966
Новак
pllfan966


Брой мнения : 11
Зодия : Телец
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 11:48 am#5

Любимата ми книга от издателство Ибис е "Рубиненочервено" на Керстин Гир ! Споделено в фейсбук https://www.facebook.com/lazar.lazarov.5074
Върнете се в началото Go down
jina
Новак
jina


Брой мнения : 12
Зодия : Дева
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 12:59 pm#6

Любима книга от издателството е "Бебето е мое" ,неповторима за мен книга!

https://www.facebook.com/jina.dinuzzo
Върнете се в началото Go down
demenzia
Новак
demenzia


Брой мнения : 28
Зодия : Стрелец
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 2:40 pm#7

Любимите ми книги са от поредицата Нощни ловци на Шерилин Кениън.
Върнете се в началото Go down
kasiljs
Новак
kasiljs


Брой мнения : 13
Зодия : Везни
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 2:52 pm#8

Любимата ми книга от издателство Ибис е Неукротима любов-Братството на черния кинжал-Дж.Р.Уорд

https://twitter.com/kasiljs
Върнете се в началото Go down
desi_98
Новак
desi_98


Брой мнения : 29
Зодия : Овен
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 5:48 pm#9

Любимите ми книги са ''Братството на черния кинжал'' Smile Споделих.Успех!
Върнете се в началото Go down
penka1234
Best of the Best
penka1234


Брой мнения : 1561
Зодия : Козирог
Герой
Име:
Раса:
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 6:24 pm#10

Любимите ми книги от издателство Ибис са от поредицата "Братството на черния кинжал".
Споделих: https://www.facebook.com/
Върнете се в началото Go down
black_raven
Посетител
black_raven


Брой мнения : 136
Зодия : Рак
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 6:34 pm#11

Поредицата "Среднощен ловец" на Джанин Фрост
Върнете се в началото Go down
renesme_cullen
Преводач
renesme_cullen


Брой мнения : 476
Зодия : Близнаци Местожителство : Сеул, Южна Корея
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 6:38 pm#12

Любимата ми книга от Ибис е "Освободена любов" от Братството на черния кинжал.  48*
Върнете се в началото Go down
vlado
Посетител
vlado


Брой мнения : 51
Зодия : Стрелец
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeНед Фев 23, 2014 11:07 pm#13

Поредицата "Нощни ловци" - Шерилин Кениън.
Споделих във Фейсбук.
Върнете се в началото Go down
megan5
Новак
megan5


Брой мнения : 35
Зодия : Телец
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeПон Фев 24, 2014 8:00 am#14

Издателство Ибис издават две мои любими поредици "Чикаго стар" и "Братството на черния кинжал".Затова много се колебая между "Бебето е мое" и "Пробудена любов". Все пак ще заложа на "Бебето е мое" защото Сюзън Елизабет Филипс е любимата ми авторка.
Върнете се в началото Go down
biliana_911
Посетител
biliana_911


Брой мнения : 68
Зодия : Дева
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeПон Фев 24, 2014 4:53 pm#15

Любимата ми книга е "Вечна любов" от поредицата "Братството на черния кинжал". 
Пратих си данните на мейла ви и споредлих играта.
https://twitter.com/Bilqna62857185
Късмет на всички участници.
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Best of the Best
elizabetta_90


Брой мнения : 2049
Зодия : Скорпион
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeПон Фев 24, 2014 9:53 pm#16

Имам две любими поредици от издателството ! Станаха ми такива ,тъй като са написани по изключително добър и увлекателен начин. Историята и сюжета е разгърнат изцяло , като подтиква въображението ти към рисуването на най-различни сцени , а героите са повече от невероятни със своите добри и лоши страни . Произведенията ,които са на първо място в класацията ми са - "Братството на черния кинжал" и "Нощни ловци"  48* 


Късмет на всички ! Споделих --> https://twitter.com/elizabetta_bg/status/438067183311396864
Върнете се в началото Go down
vishous_
HBIC
vishous_


Брой мнения : 290
Зодия : Стрелец
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 9:52 am#17

Дооста труден избор,но любимата ми книга от издателството е "Тъмна любов" от поредицата БЧК !

https://twitter.com/RalitsaVS

Върнете се в началото Go down
nazleva
Новак
nazleva


Брой мнения : 28
Зодия : Везни
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 5:05 pm#18

Любимата ми книга на издателство Ибис е "Пробудена любов" от поредицата "Братството на черния кинжал".
Споделих във Фейсбук.
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 7:55 am#19

Любимата ми книга от Издателство Ибис е "Индигова магия" - книга трета от поредицата "Кръвни връзки" на Ришел Мийд.
Споделено. Smile
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003901356238&ref=tn_tnmn
Върнете се в началото Go down
nikoleta
Best of the Best
nikoleta


Брой мнения : 42
Зодия : Рак
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 12:36 pm#20

Любимата ми книга от издателството е "Златната лилия" - книга 2 от поредицата "Кръвни връзки"

https://www.facebook.com/nina.ralenekova/posts/10201257113142443?stream_ref=10
Върнете се в началото Go down
elizabetta_90
Best of the Best
elizabetta_90


Брой мнения : 2049
Зодия : Скорпион
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeСря Фев 26, 2014 10:06 pm#21

Аз се отказвам от конкурса ! Късмет на останалите !!! <3
Върнете се в началото Go down
Gabriela.
Посетител
Gabriela.


Брой мнения : 88
Зодия : Телец
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeПет Фев 28, 2014 2:19 pm#22

Повечето ми книги са на това издателство, тъй като събирам поредиците БЧК и "Кръвни връзки" на Ришел Мийд. Мога да кажа, че тези книги са ми любимите, като до тях се нареждат и "Академия за вампири". От поредицата на Сюзън Елизабет Филипс засега фаворит ми е "Бебето е мое".

https://twitter.com/GabiPleasant/status/439404227556040704
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net
Rositta
Модератор
Rositta


Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeЧет Мар 06, 2014 11:44 am#23

Любимата ми поредица е "Братството на черния кинжал" заради увлекателното си съдържание и прекрасният начин, по който Уорд предава историята на братята. "Академия за вампири" и "Вампирите от Морганвил" също са сред любимите ми заглавия.

Споделих и пожелавам успех на всички участници! Smile
Върнете се в началото Go down
Bella171
Посетител
Bella171


Брой мнения : 62
Зодия : Дева
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeЧет Мар 06, 2014 12:43 pm#24

Нямам точно определена книга или поредица на Ибис, която ми е любима, но пък "Братството на черния кинжал" и "Скъпоценни камъни" се борят ожесточено за челното място. Smile "Академия за вампири" и "Кръвни връзки" също се нареждат до тях.

https://www.facebook.com/bella.smile.9/posts/798148823546546?stream_ref=10
Върнете се в началото Go down
starokina
Новак
starokina


Брой мнения : 22
Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitimeПет Мар 07, 2014 8:58 am#25

Любимите ми книги са "Братството на черния кинжал"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс   Спечелете "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс Icon_minitime#26

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Победителят от "Идеалната половинка" на Сюзън Елизабет Филипс
» Спечелете "Бебето е мое" на Сюзън Елизабет Филипс
» Победителя от конкурса "Бебето е мое" на Сюзън Елизабет Филипс
» Спечелете "Кръстопът" на Али Конди
» Спечелете "Бунтовници" на Вероника Рот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Конкурси :: Конкурси за книги-