Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Soul Eater

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
Soul Eater Empty
ПисанеЗаглавие: Soul Eater   Soul Eater Icon_minitimeВто Апр 22, 2014 6:42 pm#1

Soul Eater 7286532T

  • Държава: Япония
  • Година: 2008-2009
  • Епизоди: 51
  • Времетраене: 24 минути на епизод
  • Жанр: Екшън, Комедия, Фантазия, Ужаси
  • Резюме: В училище Шибусен - създадено от Шинигами-сама, се обучават Техници и техните Оръжия - това са хора, които могат да се трансформират в дадено оръжие (меч, пистолет,  шурикен, scythe - коса и т.н). В душите м/у Техника и Оръжието е нужно да има синхрон, който ще й помага в битката за предотвратяването на друг Кишин да се роди. Тяхната работа е да събират душите на хора, които са близко до това да се превърнат в Кишин. В този период, Оръжието трябва да погълне 99 зли човешки души и 1 на вещица, за да придобие максималната си сила и да бъде използвано от Шинигами-сама.

    Анимето на пръв поглед ще ви впечатли с необичайната и обсебваща обстановка и най-вече с невероятните битки и развития изпълнени с неочаквани преврати и хумор.

  • IMDB: Линк към IMDB


Download
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Oni San
Новак
Oni San


Брой мнения : 7
Зодия : Скорпион
Soul Eater Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Eater   Soul Eater Icon_minitimeСря Авг 20, 2014 1:46 pm#2

Ооо, не мога да повярвам. Любимото ми аниме, първо в списъка! Гледала съм го около 8 пъти и съм чела мангата до 82 чаптър мисля. Анимето си заслужава напълно. Невероятно е само по себе си с необичайна и различаваща се от обикновения аниме стил анимация. Страхотна история и е страшно забавна. На който ще го гледа - горещо го препоръчвам. Има естесвено няколко момента, които не ми допадат (всяко аниме си има кусури, повече или по-малко, колкото и перфектно да е) като например тук таме доста мръснишките шеги, но ако пренебрегнем това, исторята като цяло е невероятна, макар и към края да се различава от мангата коренно.
Върнете се в началото Go down
PreslavNeev
Модератор
PreslavNeev


Брой мнения : 6127
Зодия : Телец Местожителство : unknown

Герой
Име: James Cooper
Раса: Човек
Soul Eater Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Eater   Soul Eater Icon_minitimeСря Авг 20, 2014 1:57 pm#3

Damn ... hard fan! Big Smile Аз в момента го гледам и ми остават към 10-тина епизода и за сега супер много му се кефя. Едва ли ще се превърне в любимо, но наистина си заслужава. BTW за "мръснишките шеги", наистина има някои сцени, които са доста странни. Да не кажа, че те карат да се замислиш, дали не гледаш нещо друго. Big Smile Но отвъд това, всичко е точно!
Върнете се в началото Go down
http://neevaddiction.wordpress.com/
Sponsored content


Soul Eater Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Soul Eater   Soul Eater Icon_minitime#4

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Аниме-