Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
bibinka
Посетител
bibinka


Брой мнения : 120
Зодия : Телец Местожителство : Vidin
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 11:57 am#1

Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) 13037eh9


## Продуцент : Studio DEEN

## Жанр : Комедия, Романс, Шоуджо, Вампири

## Държава : Japan/Япония

## Година : 2008

## Времетраене : 25 min x 13 ep

## Резюме : Сюжетът се върти около прямата и жизнерадостна Юки. Още съвсем малка, при една от многобройните вампирски атаки, тя бива спасена от красив, но мрачен младеж на име Канаме. При атаката, обаче, губи родителите си и е отгледана от директора на престижната Академия "Крос", приятел на Канаме.

Понастоящем, сега тя живее и учи в тази академия. Академията е разделена на “Дневен” и “Нощен” Клас . Освен, че учи там, Юки изпълнява и ролята на префект (ученик, с по-висок ранг, отговарящ за дисциплината и редът в училището) или още наричани “Пазители на Академията”. Именно “Пазителите на Академията” – тя и красивият й съученик Зеро са единствените от “Дневния” Клас, които знаят ужасяващата истина -- всички ученици от “Нощния” Клас са …вампири. В полумрак, когато “Дневния” Клас свършва занятията си, се среща с учениците от “Нощния “, които са на път за училището. Затова тяхна работа е да се убедят, че “Нощния” Клас ще запазят тайната си и двата класа никога няма да се обединят.
Върнете се в началото Go down
perla333
Посетител
perla333


Брой мнения : 80
Зодия : Близнаци
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 8:41 pm#2

Любимото ми аниме - много го обичам. Даже се надявам да мога да си закупя мангата скоро време, че не искам от компютъра да я чета.
Върнете се в началото Go down
????
avatar


Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 8:35 pm#3

О гледала съм и двата сезона и съм чела мангата. Невероятно аниме. Чух че щели да правят трети сезон.

Нямам търпение да излезе. Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) 853988
Върнете се в началото Go down
arhangel_gebriel
Посетител
arhangel_gebriel


Брой мнения : 94
Зодия : Везни Местожителство : софия
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 2:28 pm#4

Харесвам японските анимаций,те са страхотни и ако не сте гледали Black Blood Brothers ви препоръчвам да го направите.
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСъб Май 21, 2011 4:33 pm#5

Честно казано това беше единственото аниме, което исках да гледам и тъкмо си го изтеглих и ми се бъгна компа. Та така и не го изгледах, но звучи интересно
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
DannyRei
Победител
DannyRei


Брой мнения : 64
Зодия : Телец
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 1:10 pm#6

Ами, Black Blood Brothers ми е в списъка на любимите. Но Vampire Knight яко ми съква и ми е едно от най - противните анимета, които съм гледала някога. Героите са ми страшно лигави, особено Юки и Зеро ... да не говорим Канаме колко зле беше. Първия сезон го изтърпях, но не и втория ...
Върнете се в началото Go down
arhangel_gebriel
Посетител
arhangel_gebriel


Брой мнения : 94
Зодия : Везни Местожителство : софия
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 5:51 pm#7

На мен си ми харесваха геройте всичко ми се виждаше наред,не видях нищо лигаво в държането им.Сюжета на историята си беше екстра,любовта си беше типично тинейджърска,гледах го с удоволствие.
Но,ако ти се вижда лигава ти препоръчвам,ако не си гледала Vampire Hunter D , Zero,High School of the Dead



Върнете се в началото Go down
DannyRei
Победител
DannyRei


Брой мнения : 64
Зодия : Телец
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 5:57 pm#8

Гледала съм ти, изгледала съм ужасно много анимета, може би вече надхвърлят 1000...

Така и не видях какво аджеба искат главните герои - освен Канаме - сестра си, и Зеро да не остане по назад - отново Юки, завъра се един доста нескопосан кръг... в който всички се хапят, дърлят и мразят. Също така и не разбрах Канаме като трябва да пие кръв и Юки също е вампир, с какво е по - различна от останалите кръвосмучещи, че тя не пие...
Върнете се в началото Go down
????
avatar


Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 6:30 pm#9

Така. Зеро е най - добрият ловец раждан някога.

Канаме и Юки са истински чистокръвни.

Канаме и Юки са предопределени да бъдат заедно.


Но от Канаме и Юки, Юки е повече чистокръвна от него.
Върнете се в началото Go down
Thэ Dark Girl
Посетител
Thэ Dark Girl


Брой мнения : 68
Зодия : Близнаци Местожителство : В сенките
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 6:50 pm#10

Анимето е едно от най - добрите, които съм гледала (а аз съм гледала доста, всичките са много хубави.).
В началото на първи сезон нещата са малко еднообразни, обаче с течение на времето станаха много интересни.
Зеро е любимецът ми. Канаме също ми допада, но понякога ми е твърде... самовлюбен.
Като цяло и анимето, и мангата са страхотни.
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:52 pm#11

Господи, това аниме е направо велико.
Втори сезон до колкото си спомням беше излязъл... някъде 2008 година, а може и да се бъркам. От тогава няма сведения, че ще има 3-ти сезон.
Освен мангата, не ни остава друго.
Върнете се в началото Go down
Amber_
Победител
Amber_


Брой мнения : 62
Зодия : Дева
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:30 pm#12

Супер анименце. Надявам се на трети сезон. Следя и мангата, интересно е.
Върнете се в началото Go down
нел-j
Посетител
нел-j


Брой мнения : 135
Зодия : Везни
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 12:28 pm#13

Доколкото знам трети сезон ще има, но незнам кога!
Върнете се в началото Go down
FacelessMachine
Рп играч
FacelessMachine


Брой мнения : 247
Зодия : Овен Местожителство : The Tardis

Герой
Име: Аарон Денис Питс
Раса: Вампир
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 10:51 am#14

Ммм, мога да кажа че това беше едно от аниметата с които се въведох в самия жанр и мога да кажа че останах напълно и ужасно разочарована. Не знам какво казват всички. Аз лично започнах да го гледам защото беше едно от няколкото кото бях чувала и всички казват че са добри, но като оставим назад факта че всички там са красавци не виждам нищо друго което може да хване интереса. Главните герои са изтерзани както винаги. Има любов, която се превръща в нещо като любовен триъгълник и накрая уж завършва трагично.
Не казвам че е лошо, не искам да се разбира че плюя анимето, но това което казвам е че ми е видя посредствено. Нямаше нищо необикновено и оригинално като идея. Клиширани любовни истории, красиви вампири в училище (което ми се струва напълно нелогично. Те живеят хиляди години, защо по дяволите ще искат да ходят на училище, като и без това там не правят нищо друго освен да се дразнат и бият и да нарушават така нареченияред в училището, заради което и има перфекти), герой който се бори със злото във себе си, невинно момиче преживяло много и което се смята за непривлекателно но всъщност най-красивите искат да са със нея. Сега като го обобщавам много ми прилича на малко подобрена версия на Здрач. (т.е Здрач е нещо като лошо копие)
И за всички които казват че са гледали над 1000 анимета искам да кажа че аз гледам вече 2-3 години и съм изгледала около 50 - сами си направете изводите как да лъжете по-добре.
Върнете се в началото Go down
arwen_93
Best of the Best
arwen_93


Брой мнения : 2363
Зодия : Дева
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 1:02 pm#15

това е любимото ми аниме
няма друго като него......заради анимето започнах да чета и мангата
за да разбера какво се случва накрая
Върнете се в началото Go down
Vivian
Модератор
Vivian


Брой мнения : 351
Зодия : Дева Местожителство : Hell
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:17 pm#16

Първият сезон беше читав. Вторият...абе, биваше, ако изключим любовния триъгълник. Но все пак краян не ми хареса. Ама никак. Просто много ме издразни Канаме. (лично мое мнение, може друг да не смята така,така че ...моля, никой да не се обижда) Подлудява ме. Не го харесвам. Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) 3804745032 Прецака всичко тоя мижав вампир. Мангата не я следя, но определено бих се радвала на един трети сезон (което едва ли ще стане), но само ако Зеро прецака здравата Канаме и си отмъкне Юки.


Последната промяна е направена от Vivian на Сря Ное 02, 2011 6:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MuryG
Посетител
MuryG


Брой мнения : 53
Зодия : Козирог
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 10:45 pm#17

Различни хора,различни мнение.
На мен пък ми хареса Канаме.
Върнете се в началото Go down
katttts
Новак
katttts


Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 2:14 pm#18

любимото ми аниме!!!
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 1:12 pm#19

Интересно е, само че не е точно от най-добрите. За мен лично Death note например е по-добро. Но пък става за гледане. Главната героиня ме дразни, но има интересни мъжки персонажи. Зиро май ми е любимеца
Върнете се в началото Go down
rim17
Посетител
rim17


Брой мнения : 69
Зодия : Овен
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 7:47 pm#20

Ами честно казано не съм гледала много анимета, но това определено ми хареса.
Канаме е моят фаворит.
Върнете се в началото Go down
repichka
Посетител
repichka


Брой мнения : 130
Зодия : Скорпион
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeПет Дек 02, 2011 7:46 am#21

Все се каня да си го изтегля...
Върнете се в началото Go down
snejana1978
Новак
snejana1978


Брой мнения : 45
Зодия : Дева
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 8:01 am#22

При толкова положителни изказвания за тази анимация ще взема да я гледам...и тогава и аз ще коментирам.,
Върнете се в началото Go down
Katnisse
Посетител
Katnisse


Брой мнения : 55
Зодия : Дева
Герой
Име: Азий
Раса:
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 12:23 pm#23

Анимето е адски завладяващо, докато го гледате няма да усетите как времето минава. Но после става тъжно- чак депресиращо... От една страна за това, че е свършило а от друга за неочакваният край и положението на героите.
Върнете се в началото Go down
Black Devil
Посетител
Black Devil


Брой мнения : 116
Зодия : Риби
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeНед Май 20, 2012 2:16 pm#24

Анимето е уникално, жалко че има само два сезона, все още се надявам на продължение. Защото историята остана някак недовършена.
Върнете се в началото Go down
SunshineRainbow
Best of the Best
SunshineRainbow


Брой мнения : 685
Зодия : Водолей
Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitimeЧет Окт 18, 2012 3:06 pm#25

Да, а аз разбрах, че ще има продължение, но не зная кога.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Vampire Knight / Рицарят вампир (2008)   Vampire Knight  / Рицарят вампир  (2008) Icon_minitime#26

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Interview with the Vampire / Интервю с вампир (1994)
» The Dark Knight/Черният рицар (2008)
» Сърце на вампир от Керелин Спаркс
» Победителят в конкурса "Сърце на вампир"
» A Knight's Tale/Като рицарите (2001)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Аниме-