Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Special A

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bibinka
Посетител
bibinka


Брой мнения : 120
Зодия : Телец Местожителство : Vidin
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Special A    Special A  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 2:20 pm#1

Special A  SpecialA


## Жанр : Комедия, Романс, Училище, Шоуджо

## Епизоди : 24

## Година : 07.04.2008 till 15.09.2008

## Времетраене : 24 минути на епизод

## Държава : Япония

## Резюме: Хикари още от шестгодишна също като Баща си е много запалена по борбата. По този начин се запознава с Кей Такишима, и сигурна в уменята си, тя го предизвиква, но губи още от самото начало. От тогава насам е твърдо решена да го бие във всяко едно нещо и да разруши вечното второ място. За тази цел, започва да посещава същото училище като него ( училище само за елити ) - което изпразва добре джоба на баща й. Там съществува странна система, първите седем най-добри по успех ученици, образуват престижния Special A Class. Кей е първия по успех в него, а Хикари решена да му отнеме това първо място и заплесната от съперничеството не забелязва, че той е влюбен в нея...
Върнете се в началото Go down
perla333
Посетител
perla333


Брой мнения : 80
Зодия : Близнаци
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 8:52 pm#2

Едно от най-забавните анимета, които съм гледала. Кей ми е любимец - голям е сладур. Хикари на моменти ми идеше да й забия един - бива ли толкова глупаво момиче?! Кей й се обяснява в любов, а тя го предизвиква на състезание..Ноо обичам това аниме и много обичам да преглеждам епизодите от време на време. Ако не сте го гледали, гледаите го - заслужава си.
Върнете се в началото Go down
PrettyVacant
Рп играч
PrettyVacant


Брой мнения : 69
Зодия : Близнаци
Герой
Име: Алис Столкър Хейл
Раса: Хибрид - ангел & демон
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeПет Май 06, 2011 2:49 pm#3

Върхът! Както се каза преди мен (по подразбиране), Hanazonoе Hikari е кучка Д: (смятах да си го спестя, тъй като опърничевостта й ми е присъща, но ... oh well)
Любими персонажи ... да видим, Takishima Kei & Tsuji Ryuu? (титално съм комерсиализирана ... е, какво пък)
Историята като цяло ме впечатли, а оранжерията направо ми изтръгна сърцето xD
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Редовен
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 409
Зодия : Риби Местожителство : Плевен, България
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 10:06 pm#4

О, смях, смях при това аниме. Беше просто върха.
Обичам да гледам нещо такова, където има разнообразие и не се прекалява...
Върнете се в началото Go down
arhangel_gebriel
Посетител
arhangel_gebriel


Брой мнения : 94
Зодия : Везни Местожителство : софия
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:54 am#5

страхотна анимация Special A  675516
Върнете се в началото Go down
Amber_
Победител
Amber_


Брой мнения : 62
Зодия : Дева
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:28 pm#6

Интересно аниме, но мангата ми хареса повече.
Върнете се в началото Go down
Temptress
Посетител
Temptress


Брой мнения : 84
Зодия : Водолей
Герой
Име: Моника Адамс
Раса: Шейпшифтър
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 12:50 pm#7

Ами много приятно и разтоварващо аниме. Взаимоотношенията между героите бяха много добре придадени, арта беше хубав, главните герои ми харесаха как се драчеха постоянно, а и историята бе приятна.
Върнете се в началото Go down
veskuuuuu
Посетител
veskuuuuu


Брой мнения : 75
Зодия : Водолей
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 1:22 pm#8

вчера си го изтеглих,но нямах време да го гледам
Върнете се в началото Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
нел-j
Посетител
нел-j


Брой мнения : 135
Зодия : Везни
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeЧет Яну 17, 2013 7:36 am#10

Много е сладко
Върнете се в началото Go down
veskuuuuu
Посетител
veskuuuuu


Брой мнения : 75
Зодия : Водолей
Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitimeВто Фев 19, 2013 7:39 am#11

не ми хареса кой знае кой
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Special A  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Special A    Special A  Icon_minitime#12

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на киното и телевизията :: Аниме-