Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.

ИндексPortalРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share | .

Обичате ли да четете книги през свободното си време?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор

Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
ПисанеЗаглавие: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Чет Апр 21, 2011 4:28 pm#1

First topic message reminder :

Обичате ли да четете книги през свободното си време?
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net

АвторСъобщение
janeta7
Новак

Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Вто Ное 01, 2011 7:04 am#26

Обичам книгите,всеки свободен час чета.
qnsssi
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Съб Ное 12, 2011 12:52 pm#27

да
katttts
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Съб Ное 12, 2011 1:32 pm#28

Обожавам да чета.
Mockingjay
Best of the Best

Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Сря Ное 16, 2011 9:26 am#29

Обожавам да чета, това е най-голямото ми хоби! :)
Vivian
Модератор

Брой мнения : 351
Зодия : Дева Местожителство : Hell
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Сря Ное 16, 2011 10:06 am#30

По принцип това е един от пороците ми. Чета толкова много, че граничи с болестно състояние.
rim17
Посетител

Брой мнения : 69
Зодия : Овен
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пет Ное 25, 2011 7:51 pm#31

Много обичам да чета. За съжаление свободното ми време не е много, но пак намирам...
repichka
Посетител

Брой мнения : 130
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пет Дек 02, 2011 8:42 am#32

мноооого обичам да чета
netka1987
Посетител

Брой мнения : 57
Зодия : Лъв
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пон Дек 26, 2011 7:35 pm#33

Да.Това ми е повече от хоби.Книгите са ми страст
gold_baby
Последовател

Брой мнения : 1104
Зодия : Водолей Местожителство : София
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Вто Дек 27, 2011 4:16 pm#34

Оооо задължително си чета по някоя книжка в свободното си време Smile
http://vampires-magic.bulgarianforum.net
immortal_kiss1991
Редовен

Брой мнения : 397
Зодия : Лъв Местожителство : Копривщица
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пет Яну 20, 2012 3:11 pm#35

мноооого обичам да чета
Black Devil
Посетител

Брой мнения : 116
Зодия : Риби
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Нед Май 20, 2012 11:56 am#36

Обожавам да чета книгии <3
Bubole4eKle4e
Best of the Best

Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Нед Май 20, 2012 12:22 pm#37

Разбира се..
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Christina.
Любител

Брой мнения : 559
Зодия : Риби Местожителство : Пловдив
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пет Юни 22, 2012 1:33 pm#38

Естествено, това е любимото ми занимание. Smile
mirka979
Посетител

Брой мнения : 50
Зодия : Козирог
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пон Юли 02, 2012 5:31 pm#39

Разбира се.Все пак това е приятен начин да прекараш свободното си време...
kristina___
Новак

Брой мнения : 15
Зодия : Водолей
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Сря Юли 25, 2012 9:46 pm#40

Обожавам да чета и ми се иска да имам повече свободно време ... Sad Smile
diana633
Новак

Зодия : Везни
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Сря Авг 15, 2012 7:15 pm#41

Всеки ден по възможност, за по час - два.
Chocolate
Творец

Брой мнения : 517
Зодия : Лъв
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Чет Юни 13, 2013 6:03 pm#42

ужасно много обичам. бях спряла за доста време, без и да имам идея защо, обаче в началото на миналата година се разчетох пак, което ми е едно от най-добрите решения, направени през последните няколко години Big Smile
просто... не мога просто да си седя спокойно с мисълта, че имам свободно време, без да ми е минало през ума, че мога да го запълня с четене. и, най важното, вече почти никога не ми е скучно ;d и не мога да разбера, когато някой каже, че го мързи да чете. ако не обича да чете - ок, не е за абсолютно всеки, обаче не е кой знае колко тежко усилие, че да те мързи. ;д трябва ти единствено добро зрение, свястно осветление, по-малко шум и да не ти се спи. ;д ти просто започваш да четеш и то само те поглъща.
чета по възможност всеки ден, в междучасията, в часовете, когато би трябвало да уча, преди да заспя... общо взето, винаги, когато мога.
http://hungergamesbg.bulgarianforum.net/
SoulHunter
Новак

Брой мнения : 47
Зодия : Телец Местожителство : Guitarland :P
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пет Юни 21, 2013 10:14 pm#43

Май не ми е минавал и ден без да прочета поне малко, просто навик или по-скоро дрога. Просто книгите ми позволяват да се разкарам поне за малко от натоварващото ежедневие и разните дишащи дразнители...Така поне малко заживяваш един друг живот, виждаш през други очи един друг свят. Малко по малко се научаваш и сам да виждаш, тоест научаваш се да виждаш различните страни на нещата от живота, понеже по някакъв начин си се научил да размишляваш не само по твоя си начин, приемаш и други гледни точки, възгледи.... абе задълбах. Иначе най- вече книгите, според мен, са за разтоварване, в крайна сметка те са плод на литературното изкуство, а целта на изкуството е да развлича, или по-скоро отвлича от стъклената сфера на реалността.
Riddle
Посетител

Брой мнения : 91
Зодия : Стрелец Местожителство : Пловдив
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Съб Юни 22, 2013 2:12 pm#44

Е, понякога книгите разискват и реални проблеми, но пък в крайна сметка всяко четиво си има предимство - дали ще ти отвори очите по даден въпрос, дали ще те кара да разсъждаваш малко философски, да се почувстваш епичен като на гърба на дракон, влюбен като в романтичен роман, или уплашен, понеже е психиращ ужас, всичко в крайна сметка носи на човек хубави, макар и по различен начин, усещания.
http://personally-creation.nice-board.com/
swetim
Любител

Брой мнения : 885
Зодия : Везни Местожителство : София
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Съб Юли 06, 2013 12:34 pm#45

Много обичам да чета и не мога без книжките ми. Понякога ми се случва да нямам време и да чета една книга цял месец, но винаги когато съм свободна сядам на дивана, потъвам във вълшебния свят на героите и забравям за действителността. Мисля, че това е едно от най-хубавите качества на книгите - да забравиш проблемите си за малко и да се отпуснеш.
penka1234
Best of the Best

Брой мнения : 1561
Зодия : Козирог
Герой
Име:
Раса:
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Нед Авг 04, 2013 4:41 pm#46

Много обичам да чета.Всеки ден без пропускане.
Medi
Best of the Best

Брой мнения : 691
Зодия : Рак Местожителство : Yakoruda, Blagoevgrad,Bylgaria

Герой
Име:
Раса:
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пон Авг 12, 2013 1:39 pm#47

много обичам да чета книги
e.stoikova
Посетител

Брой мнения : 50
Зодия : Водолей
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Пон Авг 12, 2013 5:21 pm#48

Обожавам, чета поне по книга на седмица
Rositta
Модератор

Брой мнения : 1025
Зодия : Близнаци Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Герой
Име: Пейн
Раса: Вампир
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Сря Авг 14, 2013 8:01 pm#49

Обожавам да чета!
Streamers_98
Посетител

Брой мнения : 93
Зодия : Стрелец
Герой
Име: N. (Ен) (прякор Мента, Менте (фр). )
Раса: Хибрид между демон и магьосник
ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   Съб Ное 16, 2013 11:05 am#50

И през свободното време, и през времето, когато приоритетите напират. >.<
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Обичате ли да четете книги през свободното си време?   #51

Върнете се в началото Go down
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next