Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Коя книга четете в момента?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 7:57 pm#1

First topic message reminder :



Коя книга четете в момента?


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Съб Сеп 22, 2012 3:30 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net

АвторСъобщение
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 5:50 am#251

Патрик Зюскинд - Парфюмът
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 5:50 pm#252

Защитения Smile
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Beta
Посетител
Beta


Брой мнения : 121
Зодия : Козирог Местожителство : Някъде из облаците!
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 6:19 pm#253

Тайните общества на всички времена и народи-1 том.Страхотна книга,казвам ви!Мноооого ми харесва!
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 6:56 pm#254

"Хекс Хол" - жалко, че разполагам само с първата книга.
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 6:42 am#255

Ellendary написа:
"Хекс Хол" - жалко, че разполагам само с първата книга.

Мога да ти помогна по въпроса ако ти се чете на английски. :5:

В момента чета "Ключът на светлината" - Нора Робъртс. Увлекателно започва, никак не е лоша. Явно, че това е от наистина добрите книги на Нора. :14:
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 7:48 am#256

Mockingjay написа:
Ellendary написа:
"Хекс Хол" - жалко, че разполагам само с първата книга.

Мога да ти помогна по въпроса ако ти се чете на английски. Коя книга четете в момента? - Page 11 2994774608

В момента чета "Ключът на светлината" - Нора Робъртс

Предпочитам да не чета на английски, чета бавно и с речник, много често ми се губи смисъла. Трилогията "Ключове" е една от интересните поредици на Нора Робъртс. Препоръчвам ти и трилогията "Звезди". Много е интересна. За скъпоценни камъни и естествено за любов. Ако не можеш да я намериш, можеш да напишеш на ЛС е-поща и ще ти пратя книгите. Само пиши какъв тип файлове. Коя книга четете в момента? - Page 11 1271556556
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 6:18 pm#257

"Реджар" на Дара Джой
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 8:54 pm#258

Mockingjay, написах ти на ЛС.

Днес започнах "Графските развалини" на Александра Степанова, свалих си я от руски сайт в чийто форум също има собствени произведения на посещаващите сайта, които са изненадващо понякога по-интересни от много издадени книги. Накратко, разказва се за търсенето на легендарните съкровища на руски аристократ и естествено има много приключения и любов. Това е от анотацията, в началото съм още и тепърва се запознавам с героите, но ми е интересно и се чете леко.
Коя книга четете в момента? - Page 11 1022964075
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 6:07 am#259

Вълче Биле - Андреа Креймър
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
monicahrb
Новак
monicahrb


Брой мнения : 12
Зодия : Риби
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 10:02 am#260

Тези дни мисля най-накрая да почна "Игрите на глада".
Върнете се в началото Go down
Bubole4eKle4e
Best of the Best
Bubole4eKle4e


Брой мнения : 5478
Зодия : Близнаци Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 4:58 pm#261

Чета ''Защитения'' на Питър Брет. Smile
Върнете се в началото Go down
http://darkside.bulgarianforum.net/forum
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 6:02 pm#262

"Дневниците на Стефан" книга първа
Върнете се в началото Go down
swetim
Любител
swetim


Брой мнения : 885
Зодия : Везни Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 8:25 pm#263

Топли тела
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeНед Апр 22, 2012 8:14 pm#264

monicahrb написа:
Тези дни мисля най-накрая да почна "Игрите на глада".

И аз я почнах тази вечер. От малкото което съм прочела, установих, че понякога филма може да ти убие желанието да четеш книгата, което си е абсолютна грешка. Поне при мен така се получи. Коя книга четете в момента? - Page 11 530865736
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeПон Апр 23, 2012 9:38 am#265

Добрах се до Синът на Нептун, Рик Риърдън. Супер щастлива съм, книгата е прекрасна, както всички досега от поредицата за Пърси! sun
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 5:23 pm#266

Започвам "Песоглавци" на Алексей Маврин. Първият руски роман за тн "Дейнджъролози" или ловци на смъртоносни археологически артефакти от световната култура.
Върнете се в началото Go down
RenisS
Новак
RenisS


Брой мнения : 1
Зодия : Дева
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 5:45 pm#267

В момента чета първата книга от поредицата "Меча на истината" и тя е страшно интересна! Обожавам я
Върнете се в началото Go down
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 5:46 pm#268

Днес започнах "Тютюн" на Димитър Димов
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 5:56 pm#269

RenisS написа:
В момента чета първата книга от поредицата "Меча на истината" и тя е страшно интересна! Обожавам я

Великолепна е, една от любимите ми книги, но не и поредици. Коя книга четете в момента? - Page 11 1271556556
Върнете се в началото Go down
janeta7
Новак
janeta7


Брой мнения : 42
Зодия : Скорпион
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 5:37 pm#270

Пазителката Райли Дженсън-Кери Артър.
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 5:13 pm#271

Хекс Хол - книга 1 от Рейчъл Хокинс
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 6:21 pm#272

"Къщата на духовете" - Шърли Джаксън Коя книга четете в момента? - Page 11 1032527551
Върнете се в началото Go down
vampire_nights
Посетител
vampire_nights


Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 9:15 pm#273

Започнах 9-та книга от "Училище за вампири", но ми е толкова скучна, че смятам като я приключа да приключа и с поредицата - просто се изчерпа откъм оригинални идеи, а и никога не съм и била кой знае колко голяма фенка - все борба с Неферет и Калона, все едно и също, писна ми! После ще продължа с 8-ма от Братството на черния кинжал - нещо много по-смислено и запленяващо - а след като прочета и 10-тата имам толкова интересни поредици , които ме чакат.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 3:51 pm#274

"Жената в черно" на Съзън Хил. Прочетох десетина страници и се чудя, дали първо да не изгледам филма. Книгата изглежда интересна и се страхувам после филма да не ми развали впечатленията от четенето. Но пък в случая с предната книга "Къщата на духовете", която прочетох много бързо, защото е около двеста страници и все очаквах да се случи нещо ужасно, а то все не се случваше и останах доста разочарована, първо гледах филма преди време и съм възхитена от него - поне десет пъти е по-добър от книгата. Лично мое мнение всъщност. Така че съм раздвоена, но май първо ще гледам филма. Коя книга четете в момента? - Page 11 156580724
Върнете се в началото Go down
Mockingjay
Best of the Best
Mockingjay


Брой мнения : 188
Зодия : Козирог Местожителство : Funhouse
Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 7:12 pm#275

vampire_nights написа:
Започнах 9-та книга от "Училище за вампири", но ми е толкова скучна, че смятам като я приключа да приключа и с поредицата - просто се изчерпа откъм оригинални идеи, а и никога не съм и била кой знае колко голяма фенка - все борба с Неферет и Калона, все едно и също, писна ми! После ще продължа с 8-ма от Братството на черния кинжал - нещо много по-смислено и запленяващо - а след като прочета и 10-тата имам толкова интересни поредици , които ме чакат.

Не си заслужава, аз ги закарах до осма и бих отбой. То вече на нищо не заприлича, наистина! Стана безобразно бозаво, чудят се какъв локум (ама наистина локум) да разтегнат, а тъпчат на едно място... Много зле стана, аз едва дочетох осма. За девета не съм си и помисляла да я докосвам даже. Човек трябва да знае кога да спре и действително животът е кратък за губене в безсмислени книги, а има тоооолкова други - интересни - които очакват да бъдат прочетени. :5:

А по темата, чета Стефани Плъм и случаят с пенсионираният мафиот - Джанет Еванович
Еванович си е Еванович, яд ме е за тия книги, че не се превеждат и издават вече. :13: Страхотни са и ги препоръчвам. Много смях!

П.П. Ellendary, ако първо гледаш филма много ще ти се набият актьорите и обстановката, после ще ти е трудно да си имаш различна и собствена представа, което е несравнимо при четенето на книга. Но все пак ти си знаеш де, аз смятам да гледам филма, но пък и нямам намерението изобщо да чета точно тази книга, та затова... Иначе първо бих прочела книгата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Коя книга четете в момента? - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 11 Icon_minitime#276

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 11 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Воините на Посейдон - Алиса Дей (книга 1.5)
» В коя книга бихте искали да попаднете?
» Любима книга?
» Кой герой си от книга за тийнейджъри?
» Коя книга никога не ви омръзва ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Дискусии-