Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Добре дошли във форума Teen Obsession. За да видите цялото съдържание и да станете част от нашето семейство, трябва да се регистрирате.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Последвайте ни
Фен превод

Share
 

 Коя книга четете в момента?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Next
АвторСъобщение
Sweet Nightmare
Администратор
Sweet Nightmare


Брой мнения : 8510
Зодия : Телец Местожителство : София, България

Герой
Име: Кейтлин Сиймор
Раса: Демон
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 7:57 pm#1

First topic message reminder :



Коя книга четете в момента?


Последната промяна е направена от Sweet Nightmare на Съб Сеп 22, 2012 3:30 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.teenobsession.net

АвторСъобщение
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 8:05 pm#276

И аз така направих, вече почти съм наполовина, не е толкова страшна, колкото рекламираха филма. До утре ще я дочета и ще изгледам филма. Пак ще напиша, кое ми е харесало повече. Коя книга четете в момента? - Page 12 1271556556
Върнете се в началото Go down
vampire_nights
Посетител
vampire_nights


Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 12:50 am#277

Mockingjay написа:
vampire_nights написа:
Започнах 9-та книга от "Училище за вампири", но ми е толкова скучна, че смятам като я приключа да приключа и с поредицата - просто се изчерпа откъм оригинални идеи, а и никога не съм и била кой знае колко голяма фенка - все борба с Неферет и Калона, все едно и също, писна ми! После ще продължа с 8-ма от Братството на черния кинжал - нещо много по-смислено и запленяващо - а след като прочета и 10-тата имам толкова интересни поредици , които ме чакат.

Не си заслужава, аз ги закарах до осма и бих отбой. То вече на нищо не заприлича, наистина! Стана безобразно бозаво, чудят се какъв локум (ама наистина локум) да разтегнат, а тъпчат на едно място... Много зле стана, аз едва дочетох осма. За девета не съм си и помисляла да я докосвам даже. Човек трябва да знае кога да спре и действително животът е кратък за губене в безсмислени книги, а има тоооолкова други - интересни - които очакват да бъдат прочетени. Коя книга четете в момента? - Page 12 2994774608

Ммм, да така е - интересно ми е да видя само дали този път ще се отърват от Неферет завинаги или тя ще продължи да си живее пак под някаква форма да продължава да ги тормози. Малко ми остана от книгата така или иначе.
Върнете се в началото Go down
BOM
Best of the Best
BOM


Брой мнения : 10
Зодия : Риби
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 1:59 pm#278

"Момичето, което можеше да лети" на Виктория Форестър. Почти към края съм и никак не ми се иска да свършва. Забавна е, споделям мнението на Стефани Майър, която я нарича "мултивъзрастова". Пък и винаги съм обичала да чета за хора със супер сили...
Върнете се в началото Go down
vampire_nights
Посетител
vampire_nights


Брой мнения : 53
Зодия : Близнаци
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 12:35 am#279

Слава богу! Отървах се вече от "Училище за вампири" - сбогувах се окончателно с тая поредица след 9-тата книга. Очертава се завбъдеще книгите от поредицата да продължават да бъдат все в същия дух.
Започнах книга 8-ма от Братството - Lover Mine (предполагам, че ще го преведат "Моя любов", въпреки, че никога не се знае със сигурност Smile ) - нещо далеч по-смислено като поредица, където с всяка следваща книга се зарибяваш все повече и историята става все по - интересна, за разлика от гореспомената поредица ( без да искам да засегна фенове - всеки си има различен вкус).
Върнете се в началото Go down
swetim
Любител
swetim


Брой мнения : 885
Зодия : Везни Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 11:28 am#280

Войните на Посейдон - Алиса Дей. Още съм в началото, но засега ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 4:00 pm#281

Камерън Уест - "Кинжалът на Медичите". Попадна ми случайно в руска библиотека и раших да я прочета. Малко загадки, екшън, името на велика личност и разбира се любов! Какво по-хубаво разтоварващо четиво! Коя книга четете в момента? - Page 12 3494843246
Върнете се в началото Go down
swetim
Любител
swetim


Брой мнения : 885
Зодия : Везни Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 8:08 am#282

Вчера почнах и Insurgent (втората книга на Дивергенти) на английски, защото нямам търпение да я дочакам в България.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 9:52 am#283

"Истории от които няма да заспиш през нощта" - разкази на Хичкок. Коя книга четете в момента? - Page 12 1271556556
Върнете се в началото Go down
Ellie.
Best of the Best
Ellie.


Брой мнения : 953
Зодия : Лъв Местожителство : София
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeПет Май 04, 2012 3:41 pm#284

Обсидианова пеперуда (Анита Блейк 9) на Лоръл К. Хамилтън
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 5:23 pm#285

"Изкуплението на Аякс" страхотна книга,не очаквах толкова да ми хареса.
Върнете се в началото Go down
wicked_chick
Редовен
wicked_chick


Брой мнения : 275
Зодия : Овен
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 9:36 am#286

Наръчникът на Джесика за срещи с тъмната страна. Днес я започнах отначало.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 3:13 pm#287

Али Конди - "Подборът". Много тъжна книга за раздвоението на едно момиче между две момчета, за избора, който трябва да направи, за любовта и смелостта да си различен в един унифициран свят. Коя книга четете в момента? - Page 12 1022964075

Днес започнах "Ангелите на Роузберг". Коя книга четете в момента? - Page 12 1271556556
Върнете се в началото Go down
svetla
Новак
svetla


Брой мнения : 25
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 11:00 am#288

Матю Райли - Плашилото и Армията на крадците.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 2:57 pm#289

"Зимна роза" и "Сега и завинаги" на Нора Робъртс - две от мистичните любовни книги на авторката, кратички са, но са изпълнени с емоции. Дочитам ги и ги препоръчвам. Коя книга четете в момента? - Page 12 1271556556
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 7:08 pm#290

"Нощни удоволствия" на Шерилин Кениън.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeВто Май 15, 2012 8:42 am#291

Третата и последна книга от поредицата "Знакът на седемте" на Нора Робъртс - "Свещеният камък". Откога се каня да я започна, но все нещо друго излизаше и съм я изоставила от доста време. Сега ще си я прочета. Коя книга четете в момента? - Page 12 1022964075
Върнете се в началото Go down
kris
Best of the Best
kris


Брой мнения : 2444
Зодия : Рак
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeВто Май 15, 2012 9:37 am#292

"Горещи следи" на Джейн Ан Кренц
Върнете се в началото Go down
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeСря Май 16, 2012 8:14 am#293

Мемоарите на една гейша... Забравих автора
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeЧет Май 17, 2012 8:01 pm#294

Довършвам "Огнено заклинание" На Хлое Нейл, с нетърпение очаквам да преведат и втората книга в друг сайт за да прочета и нея. Коя книга четете в момента? - Page 12 1271556556"Омагьосана" - поредицата на Холи Блек, прочетох първата книга и съм на средата на втората. Коя книга четете в момента? - Page 12 3515709785
Върнете се в началото Go down
Black Devil
Посетител
Black Devil


Брой мнения : 116
Зодия : Риби
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeНед Май 20, 2012 12:27 pm#295

Кръвни връзки, Свещеният камък и Топли тела.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeПон Май 21, 2012 6:46 am#296

"Джени" - фенфик на Tenten от един руски сайт за приключенията на руско момиче в Ла Пуш.
Върнете се в началото Go down
Mandy Lane
Посетител
Mandy Lane


Брой мнения : 80
Зодия : Водолей
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeСря Май 23, 2012 7:10 pm#297

Захващам се с "На ръба на гроба" на Джанин Фрост.
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeПет Май 25, 2012 8:11 am#298

"Пръстенът на Борджиите" - Майкъл Уайт - изглежда обещаваща. Коя книга четете в момента? - Page 12 1683522213 Дочетох я, нищо особено, Сега чета "Вечна нощ" на Клаудия Грей - четирилогия за вампирско училище, в анотацията пише, че достойно замества "Здрач", но от това което съм прочела - първата и част от втората книга, изобщо не може да достигне нивото на Стефани Майер. Иначе е интересна и запомняща се. Коя книга четете в момента? - Page 12 2242225100
Върнете се в началото Go down
Winter Love
Модератор
Winter Love


Брой мнения : 1562
Зодия : Телец Местожителство : Отвъд изгрева и залеза-на едно специално място-отвъд деня и нощта

Герой
Име: Алвена Сулвен
Раса: магьосница
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeВто Май 29, 2012 11:08 am#299

Winter Love написа:
Мемоарите на една гейша... Забравих автора

И 50 shades of grey - E. L. James
Върнете се в началото Go down
Ellendary
Преводач
Ellendary


Брой мнения : 721
Зодия : Лъв
Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitimeВто Май 29, 2012 12:30 pm#300

Winter Love написа:
И 50 shades of grey - E. L. James

Интересна ли е? Много четох за нея в един руски сайт, готвят се за правят и филм по нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Коя книга четете в момента? - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга четете в момента?   Коя книга четете в момента? - Page 12 Icon_minitime#301

Върнете се в началото Go down
Върнете се в началото Go down
Страница 12 от 26Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 19 ... 26  Next

 Similar topics

-
» Любима книга от поредицата..../ Здрач /
» Воините на Посейдон - Алиса Дей (книга 1.5)
» Любима книга?
» Коя книга никога не ви омръзва ?
» Кой герой си от книга за тийнейджъри?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Светът на книгите :: Дискусии-